Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ce spun altii despre noi?(forum,TV,presa,comentarii)
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
draqdla4
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel a scris:
Doamne, cand s-or intoarce masterii pe forum, sa vezi ce bataie ne luam noi ca am stricat frumusete de topic! Twisted Evil Twisted Evil

Corect! Propun sa mutam discutia, cu totul, pe OF-TOPIC.
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Masterii muncesc pentru expo foto si generalii se dau pe forum off-topic. Tz tz tz... cate un linguroi pe spate din oficiu. Deci... ce mai spun altii despre noi? Smile
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar trebuie sa recunosti...cand te-am vazut ...repede am fugit dincolo! Laughing cu totii!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Recunosc ca am devenit bau-bau Very Happy Imi place ca am generali disciplinati. Razz
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 12:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai uite ce spun altii despre noi Smile http://www.primatv.ro/muzica/hituri/ (ce accent are prezentatorul Very Happy )
Rührt euch nicht!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 1:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu ma bucur ca totusi a fost dat ca si clip al saptamanii...gandeste-te ca majoritatea televiziunilor romanesti nu au dat veci vreo piesa Rammstein. Evil or Very Mad
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 1:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

posturile romanesti nu au dat niciodata vreo melodie de la Negura Bunget, Magica, Trooper sau Celelalte Cuvinte (Travka am impresia ca a dat mtv-ul)..si tu vrei Rammstein?

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 1:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai da Hefe din cand in cand cate ceva pe Music Chanel, sau pe unde a mai fost.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 6:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

(nu stiu daca acest link mai apare la noi pe forum, eu nu l-am vazut)
http://www.realitatea.net/trupa-rammstein--distinsa-cu-discul-de-platina_720997.html

(articol si foto/sursa "Realitatea.net"

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Lun Iul 12, 2010 7:03 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 6:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

apare la discutii despre concertul Rammstein

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 6:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA, ce se intampla cu tine, unde iti e concentrarea? Very Happy
Subiectul cu discul de platina s-a discutat aici: http://www.rammstein.ro/forum/viewtopic.php?t=121&postdays=0&postorder=asc&start=570
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 6:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poate sunt indragostita! Se iarta? Laughing Laughing Laughing Bine...ok, luati-l ca articol , ca mesaj...Cum sa mai pacalesc acum cand gafa e facuta?...Pana la urma ce are daca se mai citeste o data! Cu atat mai mult cu cat e pozitiv! Repede mi-ati sarit in cap, amandoi deodata! Evil or Very Mad uitati-va...chiar in acelasi minut... Laughing Laughing Laughing
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 7:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce ciudat... In poza Till arata putin cam subtirel si slabut, desi in realitate l-am vazut cam cu totii cat de masiv pare pe scena Confused Fotografiile nu cred ca il aranjeaza prea mult, versiunea in carne si oase e mult mai faina Twisted Evil
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 8:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pare asa pentru ca sunt ceilalti foarte inalti!...din cate stiu nu e el cel mai inalt in trupa!
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 8:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@AVA
Mi se pare slab, nu scund Laughing Laughing Dar na, eu l-am preferat in perioada pre LIFAD, cand era mai ursulet Embarassed
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatoare
Pagina 9 din 10

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro