Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ce spun altii despre noi?(forum,TV,presa,comentarii)
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...dar cred ca poza e mai veche!...e una dintre ele!ca are doua!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
draqdla4
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Excelenta contributie a domnului Lindemann la sporirea numarului de europence atragatoare. La mai multe!
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:

Excelenta contributie a domnului Lindemann la sporirea numarului de europence atragatoare. La mai multe!

Mai incet ca te aude si ii dai idei! Laughing Laughing Laughing
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aici categoric zicala: asa tata; asa fiica Very Happy

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu din cate stiu a lui Richard ...fata...e mai frumoasa, ba chiar e manechin!Model Khira Li... Daughter of Richard Kruspe...
...dar ce naiba fac eu...va arat fete frumoase si eu nu sunt in stare sa-mi gasesc un spaniol dragut?

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Joi Iul 08, 2010 8:56 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Eu din cate stiu a lui Richard ...fata...e mai frumoasa, ba chiar e manechin!

Totul e relativ, subiectiv si interpretabil Very Happy Mie asta mica din poza de mai sus mi se pare cea mai dulce dintre toate 3 Rolling Eyes

Edit: ma refer la fata cea mica a lui Till, ca intre timp a pus AVA inca o poza Laughing
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Eu din cate stiu a lui Richard ...fata...e mai frumoasa, ba chiar e manechin!Model Khira Li... Daughter of Richard Kruspe...

Nu multumesc, a lui Till e superioara. Iar faptul ca e manechin nu are neaparat conotatii pozitive pentru mine Laughing
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ETE ! NU VA PLAC? Daca-i fac eu una iasa si mai frumoasa! Laughing Hai, ca am luat-o razna de tot si iar ne mananca! Laughing Laughing Laughing
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
ETE ! NU VA PLAC? Daca-i fac eu una iasa si mai frumoasa! Laughing

De asta sunt sigura! Laughing Laughing Propun sa .... mai bine tac si nu imi continui ideea Twisted Evil Twisted Evil
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel a scris:
AVA a scris:
ETE ! NU VA PLAC? Daca-i fac eu una iasa si mai frumoasa! Laughing

De asta sunt sigura! Laughing Laughing Propun sa .... mai bine tac si nu imi continui ideea Twisted Evil Twisted Evil

Am vrut sa zic ca noi ...doua(sunt sigura ca face fata)...dar si eu mai bine tac... Embarassed Mai e si Cristina...of! Laughing Laughing Laughing
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie imi plac amandoua Laughing Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi place cum evolueaza discutia Laughing
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 01/Iul/2010

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Mai normal ca pentru noi Till e Till si nu-l putem compara cu Angelina!...ca doar nu suntem pe invers Rolling Eyes ...si normal ca Angelina li se va parea mai frumoasa decat Till baietilor de pe forum, ca doar ei nu sunt pe invers. Acum judecand la rece, mie imi place Angelina ca aspect. Nu as putea spune ca nu arata bine...firea ei este cam ciudata,asta-i drept!

Sa fiu sincer, as prefera o noapte in care sa trag o betie cu Till decat o noapte de dans cu Angie, sa zicem Razz Femei frumoase gasesti pe toate drumurile, mai ales in Romania, dar Till e unic Razz

LE: Nu mi se par atat de dragute fetele lor Rolling Eyes

Ultima modificare efectuata de catre Sabeen la Joi Iul 08, 2010 9:09 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Na uite si spargatorul de vise! pai noi visam aici a manage in 3-4-5 si vii tu cu Angelina sa ne strici cheful...
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca e pe alese..si mie mi-ar place o betie cu Flake..si doua dansuri cu AVA si Rapunzel Laughing Laughing

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatoare
Pagina 7 din 10

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro