Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Pussy
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> VIDEOCLIPURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Shilo
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 1:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
PS. Din cate stiu Nicolae Dica joaca acum la CFR Cluj...sper sa nu ma insel Rolling Eyes

√la parc„ era Tric(k)„. Nu Dic(k)„.
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 1:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Urmatorul album sper sa aiba o piesa care sa devina celebra cu refrenul "I need a trick„„„„„„„" Laughing
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 2:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA are dreptate, e la CFR:)

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 2:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo, ti-am zis? Trica-i Eugen Trica(a fost la CFR acum e pe la Craiova ,s-a incaierat cu Mititelu(?) cred ca e acelasi Trica-oricum tot Eugen e) iar Dica e Dica fost jucator la Steaua, acum la CFR-a si marcat impotriva lui Dinamo in CUPA)...OF! ce credeai ca nu stiu? "eu stiu tot si putin mai mult"(Pico della Mirandola) Laughing Laughing Laughing oricum e faina faza cu "I have a DICAAA" Laughing Laughing Laughing voi "I have" ca noi nu! Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 2:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Urmatorul album sper sa aiba o piesa care sa devina celebra cu refrenul "I need a trick„„„„„„„" Laughing

Laughing Laughing Laughing desi e cam urat, saracutul
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 2:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Dar unde-i gasiti pe oamenii astia asa de nauci? Very Happy Nu-mi amintesc sa fi dat peste asemenea personaje, ca in descrierile tale sau ale lui AVA. Astia nu prea-s scosi din casa. Cred ca stau mult la televizor pe tocshouri, pe telenovele si eventual si pe taraf tv. N-as putea sa ma obosesc niciodata sa-i conving ca nu-i asa cum cred ei, ca se pare ca n-au nici o treaba cu muzica. Rolling Eyes

in cazul meu e culmea...chiar nu se leaga nimeni de un clip ca pussy sau de "buch dich-live" ba mai mult marea majoritate accepta aceste scenarii la o anumita formatie rock...doar ca pentru ei totul este prea banal ...
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 3:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ca tot vorbim si de pussy mie nu-mi place varianta urmatoare, ba chiar ma enerveaza...tot reactia asta am avut-o cand au remixat si rebel yell-billy idol:

http://www.youtube.com/watch?v=HVTbE8d6DL8

Ultima modificare efectuata AVA la Dum Mai 09, 2010 7:19 pm, modificat de 2 ori in total
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 6:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA, scrie intr-un singur post ce ai de scris, te rog. 2 posturi consecutive mai merg, dar 4 sunt prea multe. Multumesc.
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aha, eram sigur c-o sa-i zici Laughing Laughing
RŁhrt euch nicht!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 7:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile nu trebuia? imi cer scuze daca am suparat pe cineva si sper sa nu o fi suparat pe AVA. nu am nici cea mai mica intentie. daca voi credeti ca e mai bine sa scriem mai multe posturi consecutive in aceeasi zi, eu ma supun. Smile
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 7:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu de obicei prefer sa imi editezi postul. Dar am facut si eu posturi duble Embarassed Acum tu esti sefa Cristina, tu decizi regulile jocului Very Happy
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 7:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ei, nici chiar asa. Smile daca avem posturi duble uneori chiar nu-i nici o problema. se mai intampla. ma gandeam ca e mai bine sa concentram ce avem de spus intr-un singur post la un moment dat, din motive de spatiu si de lejeritate in citire. cum ziceti si voi... eu asa prefer. Smile
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 8:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rocky_stein a scris:
aha, eram sigur c-o sa-i zici Laughing Laughing

ha! ha! si te bucuri ca am fost mustrata...sory, am sa ma conformez Embarassed
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 8:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile multumesc.
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 6:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e bine ca tot prieteni ramanem chiar daca mai gresim si acum, revenind la "pussy" , vad ca nimeni nu mai zice nimic...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> VIDEOCLIPURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Urmatoare
Pagina 24 din 27

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro