CINE ESTI?

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
User avatar
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 245
Joined: Thu Jul 01, 2010 10:57 pm
Location: Brasov/Tg. Mures
Contact:

Post by Sabeen »

I love listening to music, watching good movies, I'm a TV-Series addict. I enjoy good vodka(Absolut/Finlandia/Danzka :X), tequilla blanco, icecream, italian food, Bounty, orange juice, black and red, bowling, pool, swimming, cooking, shopping, fine clothes, theatre and playing volleyball. Oh, and I'm a cat lover.

Personality: slightly introverted, dreamy, moody, unorganized, unsure, living in my own universe, sometimes energic, other times drowning in apathy but I'm a great friend, generous, romantic, intuitive, receptive and I guess a bit naive.

Other than that, I'm a lazy, fat, racist, homophobic, narcissistic, self-centered prick who doesn't believe in god.

Nu-mi sariti in cap ca e pe engleza, dar mi-a fost mai usor sa dau un Copy-Paste decat sa mai scriu o data tot :))
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

stim pe english dar pe romaneste nu se poate sa mai scrieti?asa...ca sa inteleaga toata lumea! :wink:
mai aveam pe aici o Cyberpunk...
User avatar
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 245
Joined: Thu Jul 01, 2010 10:57 pm
Location: Brasov/Tg. Mures
Contact:

Post by Sabeen »

Owell, textu era scris deja si mi-era lene sa-l traduc inapoi pe romana :roll:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

stiu, stiu...ziceam si eu...ca sunt mai carcotasa de felul meu :lol:
ia stai...pai cum era scris? unde?
User avatar
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 245
Joined: Thu Jul 01, 2010 10:57 pm
Location: Brasov/Tg. Mures
Contact:

Post by Sabeen »

last.fm, facebook... :-"
Madalina
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 34
Joined: Wed Jun 30, 2010 3:08 pm
Location: Resita

Post by Madalina »

In primul rand cred ca sunt foooarte nebuna, trec destul de usor la stari de spirit diferite, dar parerile nu mi le schimb cu asa mare usurinta (cand mi-am facut o parere despre cineva... asa ramane), sunt pasionata de muzica, fotbal (poate parea un pic ciudat, ptr. ca-s fata), design (aici nu mai e ciudat). Imi place sa-mi fac prieteni noi (daca vreti id-ul meu, imi lasati un mesaj privat)... si ce sa va mai spun despre mine...sunt bruneta (iubitul meu imi spune ca un barbat adevarat se respecta cu o bruneta alaturi;))...deci asa o fi, si suntem norocosi amandoi), am ochii schimbatori (vara, cand bate soarele puternic se fac verzi, si iarna sunt caprui), sunt foooarte iubareata (dar nu mi-as insela iubitul decat cu un mare fan Rammstein...adica Edy Stancioiu - baietii trebuie sa stie despre cine vorbesc;)), si eventual cu Richard - ca deh, chitara aia a lui ma inebuneste;))...sa fie oare numai chitara de vina?). Ma atrage tot ce e intunecat, necunoscut, misterios (nu degeaba sunt zodia scorpion).
Va salut pe toti! :) :*
Du liebst mich denn ich lieb´ dich nicht!
User avatar
pipes
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 83
Joined: Fri May 21, 2010 4:57 pm

Post by pipes »

desi stiu ca nu e frumos/civilizat sa intrebi o doamna/domnisoara, de data asta incalc regula si o rog pe madalina sa ne spuna si noua cati ani are. multumesc anticipat. chiar sunt curios.
L.E. - am vazut la profil ca esti eleva. in concluzie ar trebui sa fie undeva pana-n 18 ani..... or devin eu de moda veche ori se intoarce lumea cu fundu-n sus....
Last edited by pipes on Fri Jul 02, 2010 11:11 am, edited 1 time in total.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

In primul ei post a spus..citez.."cred ca sunt cea mai tinerica membra a forumului"..deci..daca are dreptate..i-as da 13-14 ani
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
pipes
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 83
Joined: Fri May 21, 2010 4:57 pm

Post by pipes »

multumesc, sylar. am vazut ulterior si am modificat ca atare textul precedent. eu nu mai comentez. risc sa devin penibil, cred.... bafta! :P
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

De ce?...e dreptul tau sa fii curios..fiindca si eu fac intrun fel asa..de fiecare data cand vorbesc pt prima oara cu cineva(fata si baiat) ii supun intrun mod delicat la un mic interogatoriu :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Madalina
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 34
Joined: Wed Jun 30, 2010 3:08 pm
Location: Resita

Post by Madalina »

:)) dati cu ghicitu' asupra varstei mele :))
Sylar esti tare:) 14 am, in toamna implinesc 15, sunt eleva, numai ce am ajuns acasa am fost sa vad rezultatele admiterii, si am intrat la ce liceu am vrut:)...sunt asa de fericita:X
Du liebst mich denn ich lieb´ dich nicht!
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

felicitari :D
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Madalina
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 34
Joined: Wed Jun 30, 2010 3:08 pm
Location: Resita

Post by Madalina »

Mersi:)...apropo...nu ma deranjeaza interogatoriile, chiar le consider un exercitiu bun de sinceritate:)...deci oricand vrei, cu cea mai mare placeere iti raspund la intrebari
Du liebst mich denn ich lieb´ dich nicht!
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

De cand vreau sa scriu si eu ceva la topicul asta, numai ca ma deruteaza intrebarea: Cine esti? Eu inca nu m-am lamurit in legatura cu propria mea persoana, asa ca nu pot da un raspuns coerent :lol: :lol:
Herr Heinrich
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 45
Joined: Wed Jul 14, 2010 1:01 am
Location: Botosani

Post by Herr Heinrich »

Eu sunt Herr Heinrich, un om din popor, Obergefreiter din mila Domnului. Ador sa vorbesc politica cu oricine, ma contrazic cu toata lumea si chiar daca persoana in cauza are dreptate, eu tot o fac pe "Niznai paruski" si rareori las de la mine (poate doar cu femeile, care, parerea mea, ele au intotdeauna dreptate). Ascult Rammstein si imi place sa-mi bat joc de toti politicienii, fie dumnealor la guvernare sau in opozitie! Asta mi-s eu! :D
Tie, popor ingrat, nu-ti va ramane nici cenusa mea!
Post Reply