Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ich Tu Dir Weh
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> VIDEOCLIPURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Dec 19, 2009 10:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.thegauntlet.com/article/307/17498/Two-more-Rammstein-trailers-for-new-video.html

5 teasere
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Dec 20, 2009 2:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rocky_stein a scris:
pai si cel care a fost filmat pe la castelu' ala, nu mai stiu cum, care o fi ? Rolling Eyes

ala este cel de-al treilea clip al LIFAD si al treilea single care va fi lansat anul viitor prin ianuarie parca. se presupune ca ar fi vorba de "Wiener Blut", desi eu tare as fi vrut sa fie "Weidmanns Heil" Smile
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Dec 20, 2009 3:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La cat de bine este primit Weidmanns Heil, sunt convinsa ca vor face un video si pentru el, mie mi se pare ca este cel mai puternic cantec de pe album. Sunt curioasa insa daca ar mai fi ales ITDW pentru urmatorul videoclip, daca nu ar fi fost toata tarasenia asta cu indexarea....?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Dec 20, 2009 11:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inca 13 ore..abia asteeept...si acum..ca sa fiu eu nebunu de pe forum..ce as vrea ca clipul cu castelul sa fie la Roter Sand Laughing(pe care nu inteleg deloc de ce nu o baga in playlist fiindca mi se pare ffff usor de cantat)

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 11:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nuuuu, nu Roter Sand!! Laughing Orice numai nu Roter Sand Laughing
Acum este 11.18 si la http://www.visit-x.net/rammstein spune ca mai sunt 2 ore si 2 minute, deci o sa-l vedem mai devreme Very Happy Very Happy Ne-au facut o mica surpriza!
EDIT: 5 MINUTE!!!
EDIT2: Tzeapa! Laughing
EDIT3: Eu nu mai inteleg nimic.. Confused

Ultima modificare efectuata de catre Mihnea la Lun Dec 21, 2009 1:22 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 1:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

edit 3:cica inca 20 de minute

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 1:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu intelg inca 2 ore jumate...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 1:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da..am vazut eu prost

Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 4:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A aparut!! Very Happy
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 4:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si e...nu stiu..ciudat..dar bun..insa nemtii aia care au cenzurat sa se duca dracului..si-au batut joc de munca unor oameni..spun asta fiindca melodia este ff buna si sigur ar fi avut un succes mare(apropiat de Keine Lust,Du Hast sau Ich Will)

Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 4:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Perfect sfarsit Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Filmul este perfect, ca orice concert Rammstein de fapt, dar acum putem vedea clar..
Iar cu lumina in gura Laughing Laughing S-a descoperit pana la urma cum face asta?
Sus
ramses
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 17/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 4:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hai cu concertu' in romania... ca la cum arata clipu, scena, costumatiile, se lasa cu haos si orgie. lumina aia sa fie ilustratia sloganului zambetul cel mai alb??? splendid
ps: nu inteleg ce'au putut sa cenzureze la clipul asta, nu mi se pare nimic iesit din comun. sau nu'mi dau seama?!
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 5:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e rammstein, e foarte rammstein si e foarte foarte frumos.
Rührt euch nicht!"
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 6:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie imi place mult clipul, e reprezentativ pentru turneul lor si e ciudat si creepy, deci scopul a fost atins Twisted Evil
Sus
Akasha
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 20/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2009 6:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

noul videoclip e bestial ...
rammstein nu si-au dejamagit fanii niciodata Very Happy
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> VIDEOCLIPURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatoare
Pagina 2 din 9

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro