Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Munte si drumetii
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Unde ai facut tu 15 km in Brasov?! Te-ai invartit in jurul Pietei Sfatului? Cate ture ai facut?

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
Unde ai facut tu 15 km in Brasov?! Te-ai invartit in jurul Pietei Sfatului? Cate ture ai facut?

Very Happy Very Happy
Nici vorba. Cam asta a fost turul: de la mine pana la Carpatex, apoi pe sus pe stradutele de sub padurea de pe Dealul Melcilor, tot pe acolo pana la Star, de acolo in Schei, tot pe stradute de la marginea padurii, de acolo la Carrefour Very Happy Very Happy iar de la Carrefour pe Saturn, Gemenii, Zizinului, Centrul Civic, si din nou acasa. Mi-a luat cam 3 ore.
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mooooama, ai vizitat tot Brasovul! Very Happy Ai facut un triunghi imbarligat. Esti foarte tare! Smile
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Mooooama, ai vizitat tot Brasovul! Very Happy Ai facut un triunghi imbarligat. Esti foarte tare! Smile

Si foarte ud, ca m-au prins cam 3 reprize de ploi Evil or Very Mad
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 8:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am fost azi in Piatra Craiului. O poza:

Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 10:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AWWWWWWESOOOOOOOMMMEEEEE
Rührt euch nicht!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Mai 24, 2010 11:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4, e de pe Piatra Mica a Craiului, nu? nu era noroi pe drum?
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 24, 2010 1:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
draqdla4, e de pe Piatra Mica a Craiului, nu? nu era noroi pe drum?

Da, e pe Piatra Mica. Noroi nu a fost. Si nici oameni, speriati probabil de ploile recente Smile
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Mai 31, 2010 10:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fac si eu un apel la sportivii de pe forum (PEnTRU), va rog si eu frumos, spuneti-mi si mie cum pot sa fac rost de un mountain bike destul de bunicel, calitate dar mai ieftin, ma refer la ceva shop online....craiova e un oras de shaormisti umflati, magazine sportive bune, mai rar.....va multumesc anticipat Smile
Rührt euch nicht!"
Sus
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 22/Feb/2010

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 12:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Calatoriile si mai ales drumetiile la munte sunt rupte din rai:D Si cand treci pe langa asa ceva, nu poti sa nu te opresti sa tragi un cadru...
[IMG=http://img62.imageshack.us/img62/7262/51879055.jpg][/IMG]
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 12:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

liniste si frumusete...frumoasa poza!
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 1:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

The Chaser, e in drum spre 7 Scari, nu? Am vrut sa merg si eu in weekend, dar am amanat, din cauza ploilor.
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 2:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, e spre 7 scari Wink Ma bucur ca cunosti locurile asa de bine. Am fost pana in varf saptamana trecuta, ne-a prins ploaia exact cand am ajuns jos in Darste....dar nu mi-a parut rau. Am inceput incetisor anu asta cu muntii, pana acum am facut Postavaru si Piatra Mare. Urmeaza Ciucasul...
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 3:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

The Chaser a scris:
Da, e spre 7 scari Wink Ma bucur ca cunosti locurile asa de bine. Am fost pana in varf saptamana trecuta, ne-a prins ploaia exact cand am ajuns jos in Darste....dar nu mi-a parut rau. Am inceput incetisor anu asta cu muntii, pana acum am facut Postavaru si Piatra Mare. Urmeaza Ciucasul...

Anu asta am fost doar in Piatra Craiului, de 3 ori (una pe zapada). In Ciucas n-am ajuns pana acum niciodata, pentru ca e cam greu de facut ture de o zi, dar e destul de sus in planurile mele de viitor.
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai Ciucasul nici nu e munte de colindat intr-o zi, desi cunosc pe cineva care plecand de la 4 dimneata, a facut varful si s-a intors acasa pe la 9 seara. Parerea mea e ca Ciucasul e un loc unde se merita sa mergi cu oameni care iubesc intr-adevar muntele si sunt dispusi sa petreaca pe culmi chiar si 3-4 zile. Ar fi pacat sa ratezi din cauza ca te grabesti un rasarit, apus sau sa nu poti sta linistit sa tragi cate cadre vrei (HDR, panorame...). Dupa Ciucas, Retezatul ar fi urmatorul, dar nu stiu daca ajung anu asta...

Ultima modificare efectuata de catre The Chaser la Dum Aug 15, 2010 12:32 am, modificat de 1 data in total
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatoare
Pagina 4 din 6

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro