Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cum ati descoperit Rammstein?
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 04/Mar/2010

MesajTrimis: Vin Apr 02, 2010 10:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Yep... Razz
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Shilo
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Apr 10, 2010 3:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Unde e, cine e zidarul ala, ca vreau sa-l cunoastem si noi. Very Happy E o raritate in bransa lui. Super zugrav! Razz
Sper ca preferata lui nu era Stein um Stein Rolling Eyes
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Apr 26, 2010 11:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
eu am 22 dar la minte am 13..deci eu sunt c m tanar

vai de mine daca ati sti ce varsta am eu m-ati scoate de pe forum...ce copii sunteti...daca la varsta mea veti asculta tot rammstein fara sa va pese de cei din jur aveti tot respectul meu...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 12:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hmm, Doamna Invatatoare sper ca nu iese in curand la pensie... Wink
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 12:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

intre 35 si 45 ?! Very Happy
Rührt euch nicht!"
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 12:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Propun deschiderea unui nou topic pe tema asta, cu tot cu poll Very Happy
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 1:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sambit a scris:
Hmm, Doamna Invatatoare sper ca nu iese in curand la pensie... Wink

parol... sunt profesoara si nu chiar asa batrana...cum sperati voi

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mar Apr 27, 2010 2:07 am, modificat de 1 data in total
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 2:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:
Propun deschiderea unui nou topic pe tema asta, cu tot cu poll Very Happy

stiti voi acea vorba: "daca taceai filosof ramaneai"...ar trebui sa o fac regula in cazul meu...
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 3:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Avantaj -AVA-pentru ca am chefuit pe marile hituri Metallica,spre exemplu , cand erau calde, Rolling Eyes , in adolescenta mea inca nu murise Kurt Cobain , se lansa Rammstein si nu ne incurcau "dive" precum Beyonce,nu erau la moda manelele , etc... Laughing Ca tot suntem la topicul acesta...la un moment dat nu cred ca cineva ar fi banuit ca poate aparea o formatie mai de efect ca Metallica si al lor heavy metal. Am descoperit Rammstein nu de pe You Tube ci adus "din gura in gura" sa zic asa...CD-urile cu ei ,le aveam pe imprumutate sau cumparate din piata dar inregistrate prost...ca si acum , in magazine gaseai cu greu muzica de calitate si nu stiai ce inseamna situri de muzica iar ca sa mergi in Germany iti trebuia viza...Na! ca astea nu le stiati...Internetul prin '94,'96 ,in RO cel putin era considerat un lux; deci nu se putea vorbi de downloads darmite sa speri ca vei topai la vreun concert de gen...din moment ce ii iubesc si acum dupa atata timp si pot canta acum la concertele lor ma pot numi fan! asa-i? Cativa ani in plus fac diferenta intre mine si voi? Rolling Eyes

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mie Mai 19, 2010 3:47 pm, modificat de 1 data in total
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 8:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A... cred ca cel putin intre noi e ceva in jur de 0-3 ani... Wink

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 2:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
A... cred ca cel putin intre noi e ceva in jur de 0-3 ani... Wink

M-am mai linistit putin...auzi la ei...sa ma faca pe mine baba! Crying or Very sad
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 2:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca te-ai aruncat pe ei si i-ai facut copii... Very Happy
eu n-am simtit in 5 ani de cand exista forumul ca are vreo importanta varsta pe aici. totul tine de creier, de relaxare si de pasiune
si cunosc multi de pe forum care la varsta ta vor asculta in continuare Rammstein si multe alte muzici la fel de frumoase. Parol! Smile
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 2:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Daca te-ai aruncat pe ei si i-ai facut copii... Very Happy
eu n-am simtit in 5 ani de cand exista forumul ca are vreo importanta varsta pe aici. totul tine de creier, de relaxare si de pasiune
si cunosc multi de pe forum care la varsta ta vor asculta in continuare Rammstein si multe alte muzici la fel de frumoase. Parol! Smile

ma bucur sa aud asta!...si HEI ! stati putin ca nu-mi cunoasteti varsta . nu am confirmat ca as avea peste 35. si pana la urma eu m-as bucura daca cineva m-ar face "copil"...
Sus
Shilo
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Esti copil daca tu crezi ca ei (copiii) s-ar bucura Laughing
Razz
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 3:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok. am inteles...am sa incerc sa ma dau mai putin cu parerea pe aici...prea des sunt pusa la zid
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatoare
Pagina 4 din 10

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro