Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cine participa la concurs?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Cine participa la concurs?
Am deja albumul LIFAD
35%
 35%  [ 5 ]
Vreau sa particip la concurs
64%
 64%  [ 9 ]
Voturi totale : 14

Autor Mesaj
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 10:27 am    Titlul subiectului: Cine participa la concurs? Raspunde cu citat (quote)

Ar fi interesant sa vedem cati din membrii forumului au deja un album LIFAD, cati vor sa-l cumpere si, cel mai important Rolling Eyes , cine participa la concurs. Asa ne vom da seama cam ce sanse avem sa castigam. Very Happy
In total sunt 95 utilizatori inregistrati, dintre care 8 vor participa la concurs. Exista 4 albume de castigat.
Probabilitatea ca un utilizator sa castige este de 50.00%.
Good luck! Very Happy

Ultima modificare efectuata Mihnea la Vin Noi 13, 2009 8:40 am, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 11:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

haha! buna statistica! dar din cei 90 doi trebuiau scazuti din start neavand drept de participare: webmasterul si admin-ul... Wink

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
devilox
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 11:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pana acum suntem 2 care participam Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 8:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu totusi as vrea sa votati. Very Happy Si-asa as fi putut sa-i scad si pe cei care au povestit peripetiile prin care au trecut pana sa primeasca albumul. Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 8:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai ceva ca la admitere la Medicina Very Happy . Eu am deja albumul asa ca nu are niciun rost sa particip la concurs. Bafta celor 3 care se lupta pe cele 4 Very Happy Very Happy .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 8:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ohoho... pot sa iti zic "de pe surse" ca e concurenta mai mare decat la medicina in zilele ei de glorie Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 10:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bafta tuturor! Smile
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Vin Noi 06, 2009 8:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sad Se pare ca probabilitatea a scazut sub 100%. Sad Rolling Eyes
A rezistat cat a rezistat.. Very Happy Din pacate vad ca lumea nu prea voteaza, iar eu sunt sigur ca nu doar 5 oameni participa la concurs.. Daca situatia nu se schimba va trebui sa impart probabilitatea aia la 3-4 ca sa ma apropii de adevar.. Laughing
Sus
tarantula
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 21/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Noi 09, 2009 6:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca te ajuta cu ceva, il am deja, nu particip.
Sus
Karin
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Joi Noi 12, 2009 11:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Particip Very Happy
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Shilo
General
General

MesajTrimis: Vin Noi 13, 2009 12:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mult succes.
Sus
devilox
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Dum Noi 15, 2009 6:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

maine aflam rezultatul Very Happy

LE :

In urma tragerii la sorti, castigatorii celor patru CD-uri "Liebe Ist Für Alle Da", editia pentru Romania, oferite de Rammstein.ro si Universal Music Romania sunt: Mihnea22, Karin, Devilox si Sambit.

felicitari tuturor Very Happy
Sus
sanctus
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 07/Noi/2009

MesajTrimis: Lun Noi 16, 2009 12:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari Smile
Care e diferenta intre varianta pt Romania si varianta internationala?
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Noi 16, 2009 2:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

felicitari norocosilor, pareri de rau pentru ceilalti participanti. daca aveam vreo 30 de discuri multumeam pe toata lumea Very Happy

pt cei care au castigat: maine pun discurile la posta. sper sa va ajunga sapt asta.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Noi 16, 2009 7:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fac contestatie chiar daca nu am participat. Mi se pare ceva putred Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro