Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Salutare!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bitza_b
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 18/Oct/2009

MesajTrimis: Dum Oct 18, 2009 11:00 pm    Titlul subiectului: Salutare! Raspunde cu citat (quote)

Am mai avut cont pe forumul trecut dar spre rusinea mea n-am reusit sa ma pastrez prea "activ". Incerc sa revin acum cu o propunere oarecum comerciala, dar legata de rammstein. Ideea e ca prietena mea face niste bratari (link exterior, sorry, dar aici am anuntul http://forum.computergames.ro/133-accesorii-de-zi-cu-zi/466210-fac-bratari.html )

Ideea e in felul urmator: vreau sa fac niste bratari cu sigla rammstein si scris "liebe ist fur alle da" pe ele, doar ca sunt oarecum nedumerit de cum sa desenez sigla.
Am aici o schita:
Problema e ca nu prea imi place cum a iesit sigla, si vroiam sa va rog sa-mi impartasiti niste idei, daca sunteti deschisi si aveti simt artistic Razz

Astept ideile si aprecierile voastre, si sper sa nu considerati acest mesaj ca ceva gen "spam". M-am gandit initial sa-i fac ei doar o "comanda", pentru mine, dar apoi mi-am dat seama ca ar fi o gramada de doritori pe forumul asta. Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bitza_b
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 18/Oct/2009

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 4:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

There you go: http://img81.imageshack.us/gal.php?g=dsc07082.jpg

Daca e cineva interesat.. astept mesaje Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 4:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Frumos Smile
iohan211
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 23/Ian/2011

MesajTrimis: Dum Ian 23, 2011 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de unde esti mie mi-ar placea,desi am si eu o prietena care face chesii de astea exact lafel Very Happy
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro