Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Rammstein in Romania 2012
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 1:23 pm    Titlul subiectului: Rammstein in Romania 2012 Raspunde cu citat (quote)

http://www.enational.ro/sport/rammstein-canta-la-cluj-in-cinstea-cfr-154858.html/

Deci, DA! Smile
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 2:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu vreau sa par carcotas..dar oare isi permite sa-i aduca pe nemti in Romania?

Nu tin minte ca Rammstein sa fi cantat vreodata la comanda cuiva

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"

Ultima modificare efectuata de catre Sylar la Lun Mai 21, 2012 2:04 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 2:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cei de la redactie spun ca Paskany a declarat in cercul lui de prieteni ca anul asta va negocia cu Rammstein pentru un concert la Cluj, inainte de inceperea sezonului, asa cum scrie si-n articol. Mai multe nu se cunosc inca. Totul e in faza de proiect.

Rammstein mai au putina treaba in vara asta si cu lansarea clipului la "Mein Herz brennt".
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 2:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
Nu vreau sa par carcotas..dar oare isi permite sa-i aduca pe nemti in Romania?

Nu tin minte ca Rammstein sa fi cantat vreodata la comanda cuiva

Asta nu putem sti. Va sti doar el dupa ce afla care este pretul real. Nu e vorba de a canta la comanda, ci de a canta contra cost. Cred ca in afara turneului Rammstein sunt si mai scumpi...
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 2:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze..m-am exprimat gresit.Ar fi totusi ceva incredibil (si cred ca majoritatea de-aici am deveni fani CFR Cluj) Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
HerrMess
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 2:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
cred ca majoritatea de-aici am deveni fani CFR Cluj

Usurel cu afirmatii din astea pe scari... Steaua e numai una Very Happy .

...mai la subiect: Paszkany chiar isi permite sa-i aduca pe R+. Oricum, nu ar iesi in pierdere. La un calcul scurt: 20.000 de oameni x 100 de RON biletul iese undeva la 455.000 de EUR. Si, sincer, cred ca ar veni mai mult de 20000 (si ca ar fi mai mult de 100 de RON biletul Laughing ).
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 2:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HerrMess a scris:
Steaua e numai una Very Happy .

ATAT!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 3:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu zic asa: minim 30.000 de oameni si biletul in medie 150 lei. Very Happy Asta insemna aproximativ 1.000.000 de euro, adica pretul corect. Si cu ceva sponsori, nu ar iesi deloc in pierdere. Smile
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 6:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

OH M Y &%*%(%(%(%( n-as fi visat sa cante la mine acasa!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ma scuzati, ma duc sa fac infarct
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 7:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
HerrMess a scris:
Steaua e numai una Very Happy .

ATAT!

Steaua nu mai e de mult Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 7:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Eu zic asa: minim 30.000 de oameni si biletul in medie 150 lei. Very Happy Asta insemna aproximativ 1.000.000 de euro, adica pretul corect. Si cu ceva sponsori, nu ar iesi deloc in pierdere. Smile

30.001 - depinde cand in August ca avem si RHCP si o nunta Razz Razz .. Ar fi ceva super..vin pe jos de la BUCURESTI si beau in fiecare satuc Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 7:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Lucia draga, te rog sa te abtii. Altfel trebuie sa puna nenea Paszkany bani si pentru ingrijiri medicale pentru fanii clujeni Very Happy Si poate nu ii mai raman de suc pentru Flake.

Ultima modificare efectuata de catre Cristina la Lun Mai 21, 2012 8:00 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 7:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sorin a scris:
Cristina a scris:

30.001 - depinde cand in August ca avem si RHCP si o nunta Razz Razz .. Ar fi ceva super..vin pe jos de la BUCURESTI si beau in fiecare satuc Razz Razz

... laptic! Very Happy
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

... laptic! Very Happy

Era de la sine inteles Smile)))
Sus
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 10:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu cred ca va fi rupere pe bilete, vor veni fani din toata tara, si din cele din jur, si fiind vara, poate si din Marea Britanie, Suedia, etc (se poarta vara pe la noi). Ar putea face 3 concerte in 3 zile si ar vinde 30 000 pt fiecare seara, Rammstein sunt foarte "calzi" la momentul asta.
Si isi poate permite ce vrea nenea patronu', pe Maiden i-a adus acu 2 ani, nu? s-a tinut de cuvant Razz sa mai castige CFR, sa vedem si un festival de metal cu nume grele de tot pe viitorul apropiat in Cluj, ca s-ar cadea Very Happy ah si, cat de tare e ca o sa fie la mine aici la Cluj. inainte sa ma mut in alt cartier acum 2 ani, locuiam la 10 minute de mers pe jos de Cluj Arena.. auzeam de-acasa ce se intampla pe-acolo (fostul stadion municipal). Ah si sunt curioasa cum vor protesta vandalii, pardon, "fanii" U Cluj impotriva evenimentului lui Paszkany. adica, nu doar ca e de la CFR, mai e si metal (fanii U sunt iubitorii muzicii din sfera opusa, in cea mai mare parte).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare
Pagina 1 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro