Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Made in Germany - 1995-2011
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DISCOGRAFIE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 21/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2011 3:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu, red9, as zice ca e invers:
pipes il are pe Paul si eu pe Richard! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2011 4:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Red9 a scris:
Eu nu mai inteleg nimic! Unde este cenzurat, ca nu este cenzurat nimic... Se vede clar... TOT! Very Happy Very Happy Very Happy

Negativ. E varianta cenzurata sigur. Daca ai vazut prima varianta, cea lansata initial pe visit-x.net/rammstein, nu ai mai fi sustinut ca se vede clar tot Very Happy Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Red9
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 17/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2011 9:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
Red9 a scris:
Eu nu mai inteleg nimic! Unde este cenzurat, ca nu este cenzurat nimic... Se vede clar... TOT! Very Happy Very Happy Very Happy

Negativ. E varianta cenzurata sigur. Daca ai vazut prima varianta, cea lansata initial pe visit-x.net/rammstein, nu ai mai fi sustinut ca se vede clar tot Very Happy Very Happy

Mda, ai dreptate, my fault! Very Happy

justme, ai dreptate, v-am inversat...

P.S: Hai cu albumul nou!! (visez frumos, stiu!)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2011 11:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
P.S: Hai cu albumul nou!! (visez frumos, stiu!)

Ce album nou? Eu inca imi astept DVD-ul Sad ..si cum azi plec la Chisinau si sunt sanse mari sa ma insor pe acolo, bye bye dvd Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2011 3:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca mi-a venit astazi dar eu nu eram acasa..soarta e clar impotriva mea Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2011 3:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si mie mi-a venit azi ceva si, din fericire, nici eu nu am fost acasa: o somatie de la fisc Very Happy Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2011 4:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing

Sorin, vreau detalii despre fericita aleasa Laughing
Ana_TM
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 23/Aug/2011

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2012 11:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Primit premiul moi aussi! Paul pe coperta. Smile. Cu felicitarea la loc de cinste, pastrata cu drag. Very Happy
LA MULTI ANI si toate cele bune! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2012 1:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Laughing Laughing Laughing

Sorin, vreau detalii despre fericita aleasa Laughing

Am revenit cu detalii - e 3 ianuarie si nici dvd si nevasta de la chisinau nu am so..un inceput de an fantastic Very Happy
Sus
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2012 3:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Sorin!
...pai... cu nevasta de la Chisinau nu-i bai, ca mai poti astepta Wink, mai rau e cu DVD-ul Crying or Very sad !
Acum, lasand gluma deoparte - tu ai fost la posta sa ii "iei de mot" si sa ii zgaltai bine? Poate are totusi efect (la mine a avut...). Unde zici ca este incurcatura, la comanda, plata, posta? Mergi pe fir, hai ca se rezolva, nu se poate sa nu-l primesti pana la urma.
Tin pumnii!
Sus
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2012 3:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

justme a scris:
Bine ai venit, Sorin!
...pai... cu nevasta de la Chisinau nu-i bai, ca mai poti astepta Wink, mai rau e cu DVD-ul Crying or Very sad !
Acum, lasand gluma deoparte - tu ai fost la posta sa ii "iei de mot" si sa ii zgaltai bine? Poate are totusi efect (la mine a avut...). Unde zici ca este incurcatura, la comanda, plata, posta? Mergi pe fir, hai ca se rezolva, nu se poate sa nu-l primesti pana la urma.
Tin pumnii!

Danke de pumni Razz ..nu cred ca e nicio incurcatura..CD a venit azi insa fara a doua comanda de Deluxe..maine le dau mail sa vad daca a venit si cadoul meu de craciun!
Sus
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2012 3:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai atunci mai este o sansa! Parca spuneai ca le-ai comandat in zile diferite ?!
...Dar cred ca nu ar fi rau sa le dai si un mail, sa le ceri o explicatie, un numar de trimitere, ceva...bun pentru darea in urmarire generala a DVD-ului.
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2012 9:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aseara am primit de la posta un retur de concurs de la userul doshuman. Avand in vedere ca taxele de expeditie au fost suportate de noi, il anunt pe aceasta cale ca nu il mai trimitem inca o data. Discul il am acasa, cand are drum prin Brasov, sa ma caute si va intra in poseia lui.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2012 2:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-a sunat Universal..ca sa imi anuleze comanda Sad Sad ..nu se stie cand mai vine..Si cautand pe net vazui ca nu prea ma e disponibil decat pe amazon dar de pe la 770 lei..Acu sa fie din cauza problemei sunet/imagine de nu mai e in stoc sau au facut prea putine?
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2012 7:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sorin, o sa mai sunam si noi la Universal. Rugamintea mea e sa ma suni zilele astea, ca ma iau cu treaba si uit. Suna-ma ca sa sun la ei, sa vedemcand pot aduce mai repede.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DISCOGRAFIE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatoare
Pagina 11 din 13

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro