funny forum, jokes and rasete maaaa

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

nu ma pot abtine din ras, :lol:
si asta e tare http://www.youtube.com/watch?v=1JynBEX_kg8&feature=fvst :lol:
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
HerrMess
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 99
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:50 pm
Location: Cluj-Napoca

Post by HerrMess »

Doua prietene stau de vorba la birou.
-Mai, nu mai stiu ce sa ma fac, am o durere cumplita de de gat!
-Ah, nici o problema, iti recomand un remediu sigur. Eu, de cate ori ma doare gatul, fac sex oral cu sotul meu si a doua zi nu mai am nimic.
-Serios?
-Da.
A doua zi, la birou, prietena cea bolnava apare foarte zambitoare.
-Ei, cum te mai simti? intreaba colega.
-Extraordinar, ai avut dreptate, remediul recomandat de tine fuctioneaza perfect, doar ca sotului tau nu-i venea sa creada ca a fost ideea ta!


La scoala, profesoara le da elevilor ca tema pentru acasa, sa faca o compunere cu titlul: "Mama e numai una".
A doua zi, Ionel e rugat sa-si citeasca compunerea: "Odata veneam de la joaca si la mine in camera am gasit o minge mare,pe care mi-a cumparat-o mama. Mama e numai una".
Vine randul lui Gigel: "Ma plimbam cu mama prin oras si, intr-o vitrina, am vazut o bicicleta frumoasa. Mama a vazut ca imi place tare si mi-a cumparat-o. Mama e numai una".
Vine si randul lui Bula: "Odata veneam de la scoala si intru in casa si strig: -Mamaaaaa,mi-e foame! La care mama: -Vezi ca-n frigider sunt trei chiftele! Deschid frigiderul, ma uit si strig: -Mamaaaa, e numai una!"
"legile gandirii sunt paralele cu cele ale vorbirii"
User avatar
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 474
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:21 pm

Post by Sambit »

User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

e cam porcos, dar avend in vedere si alte discutii de pe forum cu privire la single-ul "Pussy" merge :lol: :lol:

"C red ca le-am cazut cu tronc, ca inca din prima seara a intrat la mine Costel de la celula 18. Cu un pachet de margarina in mina dreapta, mi-a zis ca vrea sa-mi sparga pufarina si sa-mi impinga lutul la deal, ca el e condamnat la 25 de ani pentru dublu asasinat. Ca sa-mi dau curul la vorbitor sa-mi planteze un brad in el. In a doua seara si-a anuntat vizita Ticu de la 41. Fara margarina si nebarbierit. Badaran. M-a impins pe pat, manifestandu-si sincer dorinta de a-mi sonda marmelada cu guzanul. Guzan pe care mai intai trebuia sa-l caut la gingii. Ca pentru el viata nu mai inseama nimic, ca are de stat 8 ani, pentru talharie cu viol. Va dati seama ca i-am servit-o si lui tot pe aia cu asasinatul triplu, cu sadism, 35 ani de parnaie etc. Si guzanul lui Ticu s-a transformat brusc intr-un hamster moale. Mi-am permis chiar sa-l refuz cand m-a rugat insistent sa-i fac un tuseu cu pixul. Si, incet, incet, lumea a aflat de fiorosul criminal de langa buda si toti ma salutau lung si respectuos. Va dati insa seama ca, daca le ziceam adevarul, ca sint bagat pe sase luni fiindca am downloadat doua episoade din Lassie, ajungeam *** penitenciarului si, vorba lor, mi se largea gura la borcan de nu mai puteam tine gemul."
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

Un roman si un ungur se duc la pescuit, dupa ceva vreme unul prinde pestisorul auriu.
-Lasati-ma inapoi si va indeplinesc la fiecare cate o dorinta.
Primul incepe ungurul:
-Ba Pestisorule, cunosti Marele Zid Chinezesc?
-Da...
-Ia-l si inconjoara Ungaria cu el sa nu mai calce nici un roman pe acolo.
Ia pestisorul zidul si imediat inconjoara toata Ungaria. Vine randul ramanului sa-i ceara ceva:
-Pestisorule, Marele Zid Chinezesc are ferestre?
-Nu.
-Are usi?
-Nu.
-Atunci umple-l cu apa!
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

" Vai, la naiba !!! In puii mei " :lol: "De unde atata ura ? " e amuzant :lol:
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

rocky_stein wrote:e cam porcos, dar avand in vedere si alte discutii de pe forum cu privire la single-ul "Pussy" merge :lol: :lol:
nu se compara cu discutiile noastre glumete.
si in fond, e firesc sa se discute despre "Pussy" si cu apropos-uri. Nu am timp sa stau pe alte forumuri, dar nu-mi inchipui ca oamenii s-au facut ca nu vad sau ca videoclipul a trecut necomentat cu multe aluzii sau in mod cinic. noi cred ca suntem printre cei mai decenti si ma bucur pentru asta :)
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

era doar un fel de a spune, nici eu nu cred ca forumul tinde catre altceva, sunt discutii funny :)
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

nu, te asigur ca nu tinde. doar funny :)
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Cica un individ este dat in judecata de catre o tipa pe care o categorisise "gasca proasta". Judecatorul ii explica faptul ca e nepoliticos sa-i spui unei doamne asa ceva si il indeamna sa-si ceara scuze. Cu o naivitate studiata,tipul il intreaba pe judecator:
- Deci n-am voie sa-i spun unei doamne "gasca proasta"?
- Nu, in nici un caz!
- Dar unei gaste proaste am voie sa-i spun "stimata doamna"?
- Bineinteles, nu s-ar supara nimeni.
- In acest caz, stimata doamna, va rog sa ma scuzati!

Mamico, nu pot sa dorm! Spune-mi, te rog, o poveste!
- E trecut de 1 noaptea. Las' ca vine taticul imediat si cand o sa-l intreb pe unde-a fost, o sa ne spuna el o poveste!

- Mamico, de ce te-ai maritat cu tati?
- Vezi, mai, nici copiii nu inteleg de ce...

Prietena mea mi-a spus sa fiu mai afectiv. Acum am doua prietene.
Last edited by Cristina on Sat Oct 10, 2009 1:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

:lol: :lol: :lol: (trebuia sa se rada cineva, nu ? )

doi vulturi pe-o creaca: unul era plesuv si unul era sa cada .... !
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
HerrMess
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 99
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:50 pm
Location: Cluj-Napoca

Post by HerrMess »

Ca tot se discuta la un moment dat de Polanski: http://www.happyfish.ro/the_arrogants/t ... ts__ep_28/ .
"legile gandirii sunt paralele cu cele ale vorbirii"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Ion termina facultatea de medicina si e repartizat intr-un sat. Acolo medicul batran il informeaza ca nu poate sta cu el prima saptamana (cum ar fi trebuit) si pleaca spunandu-i sa fie atent la ce face… Se intoarce peste 7 zile si-l intreaba ce a facut. La care Ion ii spune:
- Prima data a venit o baba ca o durea capul, asa ca i-am dat un calmant. A doua oara a venit un copil julit la genunchi, asa ca am curatat rana, am dezinfectat-o si l-am pansat. Vineri cand sa inchid cabinetul a venit Maria, a incuiat usa ,s-a dezbracat si s-a intins pe masa spunandu-mi: “Ioane, nu am vazut barbat de trei luni!”
Medicul cu sufletul la gura il intreaba pe Ion:
- Si ce-ai facut?
- I-am pus picaturi in ochi!
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

Din gandirea feminina:
"Barbatii sunt precum pantofii. Cei care iti plac, te costa. Foarte putini merita pastrati mai mult de un sezon. Daca nu ii iei potriviti, s-ar putea sa te bata. Cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa intre. Oricat le-ai vorbi, nu devin mai maleabili. Unul singur nu e de ajuns decat pentru Cenusarese. Unii merita lasati la usa.
Lumea... te judeca in functie de ei. Alte femei te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor. Cei sireti trebuie legati. Toti trebuie calcati in picioare." :roll:
Post Reply