Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Username-ul
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo e pe valuri acum. Vede delfinii si rechinii. Vine cand vrea el, nu cand il stirgam noi. Razz
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sase,sase! Ca a venit! Rolling Eyes doar ca ...nu ne baga in seama! Rolling Eyes Saracul de el, munceste, noi ne distram si tot noi nu-l intelegem!...Ne-ar pune el la punct ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shilo
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 3:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
Shilo, tare iarba, nu? Laughing

Iaaaaaaaarba verde de acasa.
Sa ma ratacesc prin lume nu ma …
Ia stai putin! TVA-ul a crescut. 25% din venituri scazute pentru maica-mea si taica-miu. Salarii si Pensii printre cele mai mici din Europa. Preturi printre cele mai mari!
Unde mai pui ca in majoritatea oraselor, de incerci sa atingi iarba de prin parcuri, te amendeaza.
Pana si etnobotanicile interzise!

Bai daca stau sa ma gandesc mai bine ... parca tot mai verde-i iarba de-afara!

@ Ava, imi cer scuze ca nu am aparut cand am fost pomenit. Dar am conexiunea proasta la net si in general nu am timp, din pacate, sa citesc toate topicurile si comentariile. Le iau pe rand. In timp Razz
Raman insa surprins cate reactii a generat comentariul meu!
Ceea ce este amuzant este ca, din cate imi aduc aminte, aceleasi reactii au aparut si pe forumul vechi .... cand am spus ca daca as avea un nickname m-ar da in judecata pentru malpraxis, samd. La care reactia Cristinei a fost ceva de genul: Shilo, te simti bine? :lough:
Apropo ... nu mai gasesc vechiul forum. Pe unde este?
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 3:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze si la Rapunzel !Si ea te-a chemat!... Wink
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Forumul vechi este aici, dar vad ca acum nu mai merge..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 4:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stiu ca nu mai merge. am niste nervi... sa vedem ce putem face sa-l readucem la locul lui. se ocupa PEnTRU.
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 9:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pfiu, de 3 zile vorbesc cu cei de la Vodafone pe tema asta. Convorbiri luungi si dese de am ajuns sa leg si ceva prietenii cu operatorii de acolo. Azi, dupa ce am vorbit o ora la telefon (la un singur apel!!!) mi s-a promis ca se rezolva in 5 zile. Operatorul mi-a marturisit ca e fan Rammstein si va sta pe capul celor de la tehnic Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Amon
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 27/Ian/2010

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 11:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si ca sa revenim la firul topicului am sa va spun de unde a aparut si nick-ul meu. Pt cei ce cunosc istoria antica este foarte simplu ;) Pasiunea mea pt egiptologie mi-a atras acest nick si Amon era zeul suprem in panteonul egiptean iar intr-o traducere libera ar insemna "cel nevazut". Cred ca 80% din cei care ma cunosc nu-mi stiu numele din buletin si mai mult decat atat am de gand sa-mi bag acest nume pe hartiile oficiale :D

p.s. Rapunzel cred ca stiu eu de unde ti se trage numele. Este numele unei povesti scrisa de fratii Grimm si este despre o fatuca blonda si cuparul f.f.f lung care statea inchisa intr-un turn si isi astepta printul salvator. Esti blonda si ai parul lung? :)
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 2:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amon a scris:
Pt cei ce cunosc istoria antica este foarte simplu Wink

Daca mai adaugai un RA se creea fuziunea pe deplin. Iti dai seama cum ar da in buletin? Amon-RA sau ca sa fie si mai fain Ammon-RA Laughing
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 5:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amon a scris:

p.s. Rapunzel cred ca stiu eu de unde ti se trage numele. Este numele unei povesti scrisa de fratii Grimm si este despre o fatuca blonda si cuparul f.f.f lung care statea inchisa intr-un turn si isi astepta printul salvator. Esti blonda si ai parul lung? Smile

Very Happy Very Happy Cred ca se vede din poza ca nu sunt blonda Laughing Si nici nu am fost... Par lung am, si evident ca de la personajul respectiv imi vine nick-ul. Numai ca nu imi aduc aminte de ce l-am ales... Puteam la fel de bine sa imi spun Alba ca Zapada, Degetica, Baba Cloanta, Patrocle etc. Nu imi aduc aminte de ce exact pe asta Laughing Laughing Dar lasa ca o sa am un flashback intr-una din zilele astea si ma luminez eu pe mine Razz
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 5:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uitati aici explicatia alegerii numelui Rapunzel:

http://www.youtube.com/watch?v=5_fX4t0m9L4
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 5:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[quote="draqdla4"]Uitati aici explicatia alegerii numelui Rapunzel:

:))) foarte fain
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 5:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:
Uitati aici explicatia alegerii numelui Rapunzel:

http://www.youtube.com/watch?v=5_fX4t0m9L4

Aoleeeeeoo! Numai sa nu vada Shilo clipul asta ca iar o luam de la capat Twisted Evil Twisted Evil Laughing
Sus
Amon
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 5:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daaa si sigur o sa ne explice efectul razelor de luna asupra papucilor de guma :))
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 5:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

He he, mie chiar imi plac explicatiile lui Shilo Laughing Are multa imaginatie si e plin de neprevazut domnul S Twisted Evil
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare
Pagina 3 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro