Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Username-ul
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu va explic pentru ca nu sunt sigura ca am inteles eu bine...eventual daca mai citesc de doua ori. Asa e el, foarte greu de citit...dar cu iarba nu cred ca e prieten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cum nu, doar tine cu Olanda... Laughing Laughing

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai da ...tine de incapatanat...cine stie ce filosofie proprie are ...sau poate are vreun interes...nu prefera el iarba...e prea hotarat !

Ultima modificare efectuata AVA la Dum Iul 11, 2010 8:24 pm, modificat de 2 ori in total
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din cum s-a caracterizat Shiloh, el nu poate tine decat si cu Olanda si cu Spania. Sau cu niciuna din ele. Razz Lupta necrutatoare a contradictiilor este harul oricarui om lucid. Razz
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu propun sa-l prindem, il legam bine, il chinuim putin amenintandu-l ca-i furam salopeta si poate ne explica el...Surprinzator ar fi sa ne spuna ca ma iubeste pe mine de nu mai poate si ca el de fapt tine cu Spania! HA! HA! HA!....Ciupacabraaaaa bau! Laughing Laughing Laughing...cred ca asta vroia sa spuna! Laughing
Serios vorbind, Cristina, ai dreptate! si cu Rammstein e la fel...ii adora dar si critica ,in limita bunului simt , normal! Wink
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai, eu il inteleg pe Shilo! Pe bune! Ca si eu am doua personalitati contradictorii (sa fie de la zodia Pestilor?...), care se manifesta in acelasi timp Very Happy
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu, la el nu e zodia ...e naravul...e naravas! Laughing Laughing parca e capricorn! Wink
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai este capricorn

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 8:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

este capricorn, ca Till si ca mine Razz adica o fire tare antagonica.
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 04/Mar/2010

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo, my friend, cred ca'ti place dezbaterea (pompeaza la ego):
firea complexa-antagonica-neelucidata a lui Shilo, "weed smoker cu dubla personalitate" Laughing
(no insult intended Razz )
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu-l mai intaratati! ca ne mai da de-o filosofie de nu mai stim pe unde sa ne ascundem...si eu nu ma mai bag sa explic...sau cred ca e mai interesant sa incerc... Laughing

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Dum Iul 11, 2010 9:40 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilooooo, pe unde esti? Hai ca eu nu mai suport tensiunea asta, expliciteaza-te! Razz Razz
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
Shilo - WHY SO SERIOUS Laughing Laughing ...il consider my BIG brother that I never had

Poate sa aibe 100 de personalitati..pt mine acelasi Cool Cool ..Hi 5 bro Razz Razz

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2010 9:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie Shilo imi aduce aminte de laurentiu cand scria in topicul retragerea cu torte.
Poate ei doi concureaza sa vada care este mai neinteles Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

se lasa asteptat!... Laughing Laughing Laughing Shiloooooooo! La apel. Te cheama doi generali!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare
Pagina 2 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro