Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

FILME...seriale
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sylar
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Mai 27, 2010 11:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing acum ce mai spui ..AVA..?...uite cine e "the forum-freak" Laughing Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Mai 27, 2010 11:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai de aceea mai adaug o portie de ras...cat mai pot ,pt ca urmez eu din nou stai fara grija...si crezi ca-l pot ierta pe shilo ca m-a facut newman din seinfeld?...dar totusi cred ca la tine e mai de rau...
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 12:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Sylar, ce dulce esti cu Hanna Montana ta!
Bine macar ca nu ti s-a pus pata pe Justin Bieber Twisted Evil Twisted Evil
Da pentru faza cu Pantera, o secondez pe Cristina la aplicatul loviturilor de bici, eu tin socoteala si ii fac galerie! Ei, bineinteles! Laughing
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 3:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar, da, ai dreptate; In CSI NY ,Mac Taylor e mai pasnic decat Horatio insa este mai "patit"...nevasta ii murise in atentatul din 11 sept insa pe de alta parte Mac este mai sever cu ceilalti detectivi. Si chiar, CSI NY are majoritatea scenelor filmate in zoo urban, victimele sunt din toate categoriile sociale ba chiar multe provin din categorii medii sau sarace ale populatiei...pe cand in Miami totul se invarte in jurul oamenilor cu bani; fiecate episod iti prezinta imagini colorate cu ceea ce este mai frumos in Miami. Adesea cadrele se indeparteaza de oras(ex. mlastina , etc) . Ai vazut episodul in care au colaborat cei doi detectivi?
etete...am si eu mai multe stelute...
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 2:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da..si a fost superb ala..dar Horatio are si o carisma..cand spune cate-o replica inainte de a incepe introul...gen "well Frank,you know what they say..speed kills"..sau "Why would you buy 20.000$ clothes that you never gonna wear?"...si mai funny e cand face amenintari.."If I'm right,I PROMISE that I'll do everything in power to capture you"

..ca sa nu mai spun de felul cum le vorbeste colegilor.."Yes ma'am.."Mr.Wolff I need..."..Horatio nu este seful echipei lui..el este colegul lor..Pe de alta parte,Mac Taylor este el un pic mai dur cu oamenii lui dar este si foarte protectiv

legat de Justin Beiber...nici el si nici alti 1000000000000000000000000000000000000 de solisti nu o sa-i ajunga pe Dave Gahan sau Robbie Williams(ma refer strict la artisti solo)

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 2:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si nici pe Traistariu! Rolling Eyes

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylar
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tu parca ai "f.ocupat" la status Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes ...sau esti Mac Taylor si esti cu ochii pe tot ce misca in CSRI (Criminal Scene Rammstein Investigation)

Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 2:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am 12 ferestre deschise si lucru in toate... Iar in "f ocupat" intra si scanarea forumului din cand in cand. Nu va las singuri nicicum Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylar
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 3:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Yes Sir..

ah..legat de CSI Miami

One-Lineurile lui Horatio Caine:

http://www.youtube.com/watch?v=_sarYH0z948

Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 4:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai, Sylar, pe mine ma prind ambele seriale. cand ma uit la unul imi place acela cand il vad pe celelalt e invers...asta e farmecul...oricum seamana dar nu aveau farmec daca erau aproape identice...
cine este biber asta?e ala guy care a cantat cu kiss sau altul? la naiba ca pe astia eu nu-i stiu...daca sunt papusi masculine nici nu vreau sa-i vad...
da, in clipul tau se vad gesturile specifice...maini in sold, ochelarii etc...stii , pana la urma , ca barbat nu e cine stie ce dar rolul si-l joaca foarte bine si poti linistit sa spui ca are un farmec aparte...
in legatura cu PEnTRU BOSS-eu zic ca nu ar trebui sa ne facem asa mari probleme...e mai indulgent...gandeste-te ca nu s-a suparat nici macar cand am spus ca nu-mi place Korn...in schimb , cu Cristina nu-i de joaca...merge pe pedepse , nu gluma...dar sa ramana intre noi ce vorbim aici...sau mai bine optez pt harakiri...(ca nu-mi mai tace gura si mie...oricum ma vor omora ei in chinuri...telepatic...)
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 6:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asa AVA, sa iti fie frica. sunt periculoasa tare. am si un bici pe care scrie "BMF", adica "bici mother fucker" Wink
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 7:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai, da de mine nu ii este frica numanui? ca pe bune ca sunt fioroasa! Numai sa nu va uitati urat la mine, ca fug intr-un colt si ma apuc de plans Laughing
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 7:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ca sa fiu on-topic, sintem ca politistii de prin serialele de duzina:

PEnTRU - good cop
Cristina - bad cop

Laughing

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 8:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda ...chiar ca webmasterilor nostrii nu le scapa nimic...
Rapunzel, esti atat de finuta incat exista teama ca te-am putea supara si nu invers...
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 28, 2010 8:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@AVA
Nu ma supar eu repede, de fapt nu ma prea supar de genul meu... Prefer sa ne luam cu totii de mana si sa cantam Kumbayah My Lord sau sa imbratisam copacii

Off topic: am gasit si eu niste maimutici din astea, dar nu sunt asa de simpatice ca ale tale...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5  Urmatoare
Pagina 3 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro