Comet 2010

ce-ar mai fi de spus legat de Rammstein...

Moderator: Cristina

User avatar
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 111
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:17 pm

Comet 2010

Post by engel »

http://www.youtube.com/watch?v=l5DVqjUNq5s
premiile Comet 2010. Rammstein sunt nominalizati pentru cea mai buna performanta live :D si ghici cine castiga!!!
Image
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Poate sa-mi spuna si mie cineva ce canta in Tokio Hotel? Un baiat sau o fata? Niciodata nu-mi pot da seama daca solista/solistul este fata sau baiat sau poate o mixtura din ambele :roll:
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Cristina wrote:Poate sa-mi spuna si mie cineva ce canta in Tokio Hotel? Un baiat sau o fata? Niciodata nu-mi pot da seama daca solista/solistul este fata sau baiat sau poate o mixtura din ambele :roll:
Din punct de vedere legal, e barbat. Si inca barbat neamt :roll:
Image
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

:shock: barbat? e homo sau bisexual? :D
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Emo-sexual.
Image
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Adica plange in timp ce se iubeste singur? :roll:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

:D aaaaammm... imi cer scuze. acum am vazut ca are doar 21 de anisori si ca virgula canta in Tokio Hotel de la 10 ani :shock:
deci este sau s-a nascut artist (si aici putem sa-l citam pe Kant, transformand judecata lui intr-o dilema: este principiul finalitatii constitutiv sau regulator? 8) )
lasand la o parte ce canta Tokio Hotel si ce reprezinta ei pe scena muzicala, inclusiv carui public se adreseaza, baiatul asta emo-sexual incepe sa-mi placa. :D are figura, atitudine si stil ventimentar androgin si nu-mi displace deloc :P
Daca era fata, imi era frica de ea. :roll:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

e baiat 100% sau asa zice el...si pentru mine era o dilema...Rapunzel-ala nu e bun ca daca ne arunca in sus, sigur nu ne prinde...ha! ha!
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

:x Cheesus... sa castige Tokio Hotel in fatza celor de la Rammstein?!
Cred ca juriul era beat :roll:
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

AVA wrote:Rapunzel-ala nu e bun ca daca ne arunca in sus, sigur nu ne prinde...ha! ha!
Aoleo, pai pe asta trebuie sa il prindem noi, poate sa ii si schimbam pampersul :lol: :lol: Astia sunt pokemonii de care vorbeati voi si in alte topicuri?
Mi-am adus aminte ca am vazut pe net destul de multe comic strip-uri cu Tokio Hotel si Rammstein :twisted:

@AVA Nice to meet you :D
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

da, este si rammstein vs tokio si stau sa ma intreb cat de scrantit la minte este acela care face astfel de comparatii. in ceea ce-l priveste pe solistul de la tokio , desi se da barbat(?) si asa scriu revistele inca am dubii. din pacate sunt si artiste care prefera sa semene mai degraba cu un barbat decat sa arate a femei. avem exemple...Annie Lennox, Grace Jones,La Roux
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Mai, acum hai sa ma arunc in gura leului :P Mie la Bill asta de la Tokio Hotel imi place foarte mult freza, ce n-as da sa am si eu un par atat de frumos...

Asta m-a facut pe mine sa rad cu lacrimi:
Image

Adevarul e ca ar fi o fata tare draguta... :P
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Scuza-mi misoginismul Rapunzel dar daca "chestia" aia ar fi fost fata si as avea de ales intre a ma intalni cu ea sau a fi gazat de nazisti..as alege varianta a 2-a
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 474
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:21 pm

Post by Sambit »

Zici tu zici, da-n suflet...
--
Cum te simti in ultima halucinatie a lui Poe?
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

adica?...sunt persoane,barbati si femei,pe care ii respect enorm..dar..sunt si alte persoane,barbati si femei,pe care le urasc din tot sufletul (si odata ce mi-am format o parere despre acele persoane nimeni nu o sa mi le schimbe)..Bine cand spun ca le urasc,nu ma refer la faptul ca as vrea sa le fac rau ci pur si simplu incerc sa le evit (iar cei din Tokio Hotel fie ca sunt fete fie ca-s baieti fac parte din categoria a 2a)..
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Post Reply