Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

LIFAD pe Facebook

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 10/Ian/2012

MesajTrimis: Sam Ian 25, 2014 8:14 pm    Titlul subiectului: LIFAD pe Facebook Raspunde cu citat (quote)

M-am gandit sa deschid un grup si o pagina cu numele nostru pe Facebook! Dar nu stiu daca mi se perminte Crying or Very sad !?
Admini vreo sugestie ?
agenttud
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 22/Aug/2013

MesajTrimis: Dum Ian 26, 2014 3:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Teoretic, deja exista o pagina de Facebook, RAMMSTEIN ROMANIA, dar nu e oficiala... Cred ca a fost facuta de un utilizator, Mike the Revelator, iar, din cate am inteles de la Cristina, nu are absolut nicio legatura cu rammstein.ro sau LIFAD Romania. Cel mai bine e sa vorbesti cu Cristina si, daca are o opinie buna, sa lasi conducerea oficiala sa actioneze... Asta e parerea mea.[/url]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Ian 27, 2014 11:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Facebook-ul este la liber pentru toata lumea:) Nimeni nu iti poate interzice nimic. Insa, stim sigur ca cei din management nu recunosc alte comunitati deocamdata, cel putin cele de pe facebook sint ignorate complet, asta fiind si firesc fiindca acolo fiecare face ce vrea si cum vrea.
Comunitatile oficial recunoscute in lume sint cele care tin de diferite site-uri. De asta nici nu am facut pana acum un cont pe facebook.
Insa, pentru a evita o noua confuzie, te-am ruga sa nu folosesti acelasi nume LIFAD ROMANIA si pe facebook. Poti sa alegi alt nume...
Multumim!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Lun Ian 27, 2014 8:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stiu de R+ Romania!
Eu ma gandeam sa ne extindem si acolo (banuiesc ca aveti cont de FB) si ar fi fost pagina si grupul oficial al Lifad Ro. Asta era ideea mea! Sa fim si pe Facebook. De asta am si intrebat!
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Ian 28, 2014 4:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bineinteles ca ne-am gandit si noi la aceasta varianta, insa avand in vedere ca FB-ul e plin de sute de pagini dedicate trupei, alandala, si avand in vedere cele spuse de PEnTRU mai sus, deocamdata nu dorim o astfel de varianta. Daca va fi cazul, o vom crea.
Daca totusi doresti sa creezi si tu o pagina dedicata trupei, asa cum a mentionat si PEnTRU, din partea ta, te rugam sa ii dai orice alta titulatura. Multumim.
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mar Ian 28, 2014 9:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am inteles Smile ! Am deja o pagina cu un alt nume!
Deci daca va decideti sa creati ceva pe FB nu ezitati sa imi dati un semnal!
Si pe forum mi-ar place sa fiu moderator,dar sunt nou aici. Vreau sa capat ceva experienta/vechime si ma voi implica si aici,bineinteles daca se poate Very Happy
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Feb 04, 2014 4:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumim, te vm anunta cand va fi nevoie Smile
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro