Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

CONCURS

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 2:16 pm    Titlul subiectului: CONCURS Raspunde cu citat (quote)

Rammstein.ro si Universal Music Romania ofera in cadrul concursului organizat in mod exclusiv pentru membrii forumului patru CD-uri "Liebe Ist Für Alle Da", editia pentru Romania.
Detalii in pagina de CONCURS
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 2:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

N-ar fi mai simplu sa se faca un sondaj cu titlul"cine are albumul LIFAD"?...ca sunt sigur ca-s singurul membru mai activ fara album in original Embarassed Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 5:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu inca mai astept sa se domoleasca nebunia asta de prin magazine si sa mai scada usor pretzul. in Kaufland , editia normala (cu un cd) costa 17,99 euro. la Müller e 14,99 si in Saturn (am vazut in gara din Leipzig) costa 7,99 dar n-am cumparat ( Evil or Very Mad ca zic, mai astept un pic)
admin
admin

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 5:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

7.99?..hmmmm, e posibil sa fie altceva. ar fi prea ieftin.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 5:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nop. am vazut bine. chiar m-am mirat. insa Saturn e destul de mare ca sa vanda cu preturi mici Razz Razz
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Noi 01, 2009 8:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si la preturile alea tu mai astepti? Ce?
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Mie Noi 04, 2009 11:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare Very Happy . Adresa de mail de pe care s-a trimis mail-ul cu raspunsul trebuie sa fie aceeasi cu cea specificata cand s-a creat contul pe forum?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mie Noi 04, 2009 12:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu. e ok cum ai trimis.

in schimb am primit de la unii numai cele trei raspunsuri. fara nimic altceva. ma refer la datele de contact, adresa etc... so, cei care stiu ca au facut asta va rog sa reveniti cu datele complete:

"Mail-ul trebuie sa contina, pe langa raspunsuri, datele participantului: nume user forum, nume/prenume, adresa, telefon, serie buletin. Mentionam ca datele primite sunt strict confidentiale, nu vor fi facute publice si vor fi folosite numai pentru contactarea castigatorilor."

multam'!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
devilox
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mie Noi 04, 2009 4:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sper sa castig Rolling Eyes mai ales ca pe 11 e ziua mea ... ar fi un cadou grozav Very Happy
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Noi 30, 2013 1:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Comunitatea internationala LIFAD organizeaza un concurs la care se poate castiga un microfon semnat de Till.
Instructiunile le gasiti accesand link-ul de mai jos. Deadline: duminica noaptea.
Concursul este deschis numai mebrilor comunitatii LIFAD.
Gaby, mi-ar placea mult sa participi si sa castigi. Smile
http://community.rammstein.de/pg/forum/491805/1#po_1058511
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Dec 02, 2013 9:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Acum abia am vazut link-ul ...
"Play your own version of a Rammstein song on an unusual instrument / object and post your video in the LIFAD."
Interesanta idee ...

And the prize is:

Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Dec 02, 2013 6:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, pare un microfon chiar utilizat, nu?
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Dec 03, 2013 9:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pare un microfon de cand avea Till 14 ani Laughing

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Dec 07, 2013 9:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cam asa ceva Very Happy
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro