Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

LIFAD Romania la Rock the City, Bucuresti, 2013
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Mihaela
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 22/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iul 15, 2013 5:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PREZEEEEENT !!! Vin in 28!
ileana
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 02/Sep/2012

MesajTrimis: Lun Iul 15, 2013 6:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Of, nu știu, la mine s-au încurcat treburile și nu știu dacă mai ajung nici la concert... O să văd, dau de știre dacă vin, mi-ar plăcea mult să vă cunosc.
alexramm
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 20/Oct/2009

MesajTrimis: Mar Iul 16, 2013 1:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Voi incerca sa fiu prezent... Stiu, suna copilareste, dar inca nu m.am hotarat daca sa renunt la locul din primul rand Sad((
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 21/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Iul 16, 2013 7:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Prezenta si eu pe 28!
Si nu era vorba de Arene, ci de Ateneu, eu asa am vazut. Si da, este super ok sa fie Ateneul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
AndreiO
General
General

Data inscrierii: 30/Noi/2012

MesajTrimis: Mar Iul 16, 2013 12:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multa lume vad ca zice ca e foarte ok la Ateneu ,deci sunt sigur ca asa si e Wink
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 7:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

alexramm a scris:
Voi incerca sa fiu prezent... Stiu, suna copilareste, dar inca nu m.am hotarat daca sa renunt la locul din primul rand Sad((

probabil ca ne vom intalni mai devreme inainte ca portile sa se deschida.

din experienta de data trecuta cand am stat in primul rand, din cate stiu nu am venit chiar la prima trupa ci mai tarziu..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 10/Ian/2012

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 8:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si mai super la Ateneu Very Happy ! Dar am o intrebare Shocked ! Sa presupunem ca meet&greet-ul este "validat" Smile) de manger, vom putea toti sa mergem (banuiesc ca suntem destul de multi) !
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 6:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma bucur foarte mult ca ne strangem tot mai multi.
Duminica ne vom intalni mult mai devreme de concerte, apoi fiecare poate merge pe acasa, sa manace sa faca ce vrea si apoi la concerte.
Maine stabilim exact ora si anuntam aici Smile

Tricourile rosii sau negre nu erau o obligatie, fiecare vine imbracat in ce doreste. Doar in poza ar fi dat foarte bine o costumatie uniforma, dar evident fiecare se imbraca cum doreste Smile

Deocamdata nu am primit nimic legat de un Meet&Greet. Daca este sa fie, probabil ca ni se va spune si in ce conditii. Va tinem la curent.
AndreiO
General
General

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 7:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dupa concert , mergem la vreo bere pe undeva ?
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 7:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, dupa concert ar fi frumos sa ne revedem si sa mergem la o bere. Cei care sunteti din Bucuresti, poate stiti ceva dragut in apropiere si ne spuneti cum sa facem, desi stiu ca la Sonisphere am mers mult ca sa gasim locuri libere.
AndreiO
General
General

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 7:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Assasimon zicea ca stie bar de rockeri ok ! Daca are si bere nefiltrata, i perfect .
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 7:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Da, dupa concert ar fi frumos sa ne revedem si sa mergem la o bere. Cei care sunteti din Bucuresti, poate stiti ceva dragut in apropiere si ne spuneti cum sa facem, desi stiu ca la Sonisphere am mers mult ca sa gasim locuri libere.

problema dupa concertul din anii trecuti fu ca, cel putin eu eram mort de oboseala. de stat in picioare, de tipat, cantat si multe altele. Acum ca local pe aproape nu e mare lucru decat Rock Caffe iar restul probabil vor fi pline. De obicei acum: se merge unde se gaseste loc..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
alexramm
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 20/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 18, 2013 1:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu unu as vrea sa ne vedem cat se poate de dimineata... Ceva de genu 8-9... de la ateneu ma voi duce direct ka Romexpo. In felu asta sunt sigur k imi voi ocupa locu preferat:)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AndreiO
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 18, 2013 9:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu as vrea sa prind un loc in care sa vad bine , inaltimea nu ma ajuta asa mult Wink
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Vin Iul 19, 2013 10:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asadar, ca sa mai bifam un punct:
- daca nu intervine ceva special in program pana atunci, intalnirea va avea loc in fata Ateneului Român din Bucuresti, duminica 28 iulie, incepand cu orele 9.30 - 10.00.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  Urmatoare
Pagina 7 din 19

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro