Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cel mai penibil lucru!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
iohan211
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 23/Ian/2011

MesajTrimis: Lun Apr 25, 2011 12:37 pm    Titlul subiectului: Cel mai penibil lucru! Raspunde cu citat (quote)

Am stat un pic si m-am gandit ca ar trebui sa fie si un astfel de topic pe forum.
Tuturor ni s-au intamplat unele lucruri care ne faceau sa ne simtim penibili deci,care e cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat?

Incep eu,eram mai mic(vreo 10 ani,cred,mentionez ca era prima data cand era ceva mai serios)si trebuia sa merg la dentist,si nah ca oricine imi era putin frica ok,aveam de facut cateva plombe etc... si incepe imi pune vata cu dezinfectatu in gura si intreb daca o sa doara la care dentistul (mai nebun la propriu,dar tare amuzant)zice "mah ce doara esti baiat mare ce naiba la varsta ta am fost si la piz..e "(bine el a spus-o necenzurat)la care eu am scuipat vata (LA PROPIU)exact in fata lui(intre timp s-a aplecat mai aproape de fata mea ca sa m-i s euite in gura)...
faza asta nu o sa o uit niciodata,va dati seama ce penibil m-am putut simti....
mai am multe de povestit,dar va las is si pe voi....
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 17/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Iun 09, 2011 10:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la o bere cu noii colegi de facultate...
vorbeam cu un tip zi imi zice: -pff sa vezi ce ''jmecher'' a fost la fly project!!!
si eu : - Rolling Eyes da ?
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro