Munchen - 23 nov.

date de turneu, review-uri, fotografii din concerte etc...

Moderator: Cristina

Post Reply
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Munchen - 23 nov.

Post by Gaby »

Mai vine cineva :?:
danclau25
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 8
Joined: Thu Sep 17, 2009 8:04 pm

Re: Munchen - 23 nov.

Post by danclau25 »

As veni daca as avea bilet. Cand am incercat sa cumpar, primeam mesaj ca nu trimit in afara Germaniei.
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

Cum sa nu ?
Doar ca nu trimit biletele propriu-zise ci sub forma de pdf printabil.
Asa au cumparat bilete fani R+ din toata Europa, Canada, SUA si chiar Australia ...
danclau25
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 8
Joined: Thu Sep 17, 2009 8:04 pm

Post by danclau25 »

Mie cel putin asa mi s-a intamplat. Cand in sfarsit am reusit sa intru pe pagina lor la tickets, dupa foarte multe incercari, am incercat sa rezerv in mai multe sectoare unde mai erau locuri si primeam mesaj ca nu sunt 2 locuri alaturate si nu pot comanda. Am incercat sa iau intr-un sector mai indepartat de scena, mi-au facut totalul, dupa care primeam mesajul ca nu trimit in afara Germaniei.
Acum, pentru Dortmund, Dresda, etc, am observat ca se dau in format pdf, dar la Munchen nu mi-a mers. Am incercat sa mai iau la Viena, dar habar n-am pe ce site s-au vandut, pt. ca pe linkul pe care l-au pus ei nu s-au vandut bilete la Rammstein. Ultimul pe site-ul ala era un concert Canibal Corpse pe 24 octombrie. Pt. a ajunge in orasele din nordul Germaniei sau Franta, nu dispun de atatia bani pentru avion, asa ca am renuntat sa mai incerc sa cumpar bilete. Nici nu aveam cu cine sa merg. De Suedia, Norvegia, Anglia, etc. nici nu poate fi vorba. Bilet de avion low cost nu-mi vine sa cumpar pentru ca se poate anula cursa, mai ales ca va fi si iarna si as mai ramane si cu biletul la concert. Macar la Munchen sau Viena as fi mers cu trenul care nu se anuleaza.
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

Mi-au venit bileteeeeleeeeeeee !!!!!!!!
Post Reply