retragerea cu torte

cand ai ceva de anuntat si vrei sa afle lumea...
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

retragerea cu torte

Post by laurentiu »

am creat acest nou topic pentru a ne anunta retragerea si a-i preveni pe cei care asteapta raspunsuri de la noi sa nu mai vorbeasca in gol fiindca nu mai suntem pe aici...
iata, incep eu: va las cu bine in seara asta, fiindca sunt prea obo ca sa mai continui... noapte buna la toata lumea si somn usor ..
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

:lol: :lol: :lol: tare topicul asta!
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

eu ma retrag..sunt impotriva retragerilor..cum spunea Manowar..

Like thunder from the sky
sworn to fight and die
we're warriors, warriors of the World
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Eu promit ca nu o sa ma retrag niciodata :D
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

very good..you are a true warrior :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

eu ziceam de simplul mers la culcare, dar daca e s-o luam pe filosofii, marii comandanti stiau intotdeauna cand sa se retraga, pentru a putea ataca mai vertiginos a doua zi... retragerea poate fi si o tactica de moment.. in fine, nu renunt la scopul initial si totusi atat de util pe care l-am avut cand am deschis topicul..
PS: chiar daca, cristina rade de mine :x
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

He he, eu doar acum am vazut topicul asta :lol: Cam devreme te retragi tu, domnule Laurentiu, ntz ntz :twisted:
Eu pot sa imi setez contul in asa fel incat sa imi anunte retragerea la o ora fixa in fiecare seara? :lol:
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

bineinteles, insa fixa poate sa fie doar variabila...
ah, am vrut sa-ti spun ceva, insa nu prea stiam unde si cum: nu stiam ce inseamna Rapunzel, insa mergand la un moment dat pe langa un chiosc de ziare, am vazut o revista pentru copii unde era un personaj de desene animate numit astfel.. trink! m-am luminat...
ohne dich kann ich nicht sein...
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

imi anunt retragerea cu torte fiindca am ceva de mesterit.. voi reveni ceva mai tarziu (asta doar daca i se face cuiva dor de mine).. daca nu, nu :P
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

laurentiu wrote: ah, am vrut sa-ti spun ceva, insa nu prea stiam unde si cum: nu stiam ce inseamna Rapunzel, insa mergand la un moment dat pe langa un chiosc de ziare, am vazut o revista pentru copii unde era un personaj de desene animate numit astfel.. trink! m-am luminat...
Asa sunt eu, mai in mintea copiilor :lol: Chiar nu imi aduc aminte cum de mi-am ales nick-ul asta, mai ales ca colegii mei imi spun ca seaman mult mai mult cu Alba ca Zapada :twisted: In plus Rapunzel era blonda :evil:
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

asta cu mintea copiilor e o chestiune minunata.. uite, de exemplu, uitasem la un moment dat ce inseamna o poezioara, un cantecel, etc.. am fost insa la serbarea nepotelului meu si aproape ca-mi dadeau lacrimile vazandui cat erau de mici si ce frumos recitau sau cantau... apoi am fost dupa multi ani la circ... a fost atat de frumos... nu stiu, dar uneori imi e tare, tare dor sa ma reintorc la ceea ce simteam in copilarie..
P.S.: imi place si acum sa ma uit la desene.. nu prea des, dar o fac cu mare placere
ohne dich kann ich nicht sein...
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

gata, imi anunt din nou retragerea.. va doresc noapte buna tuturor si sa ne revedem cu bile..
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

O intind si eu la nani, ca azi m-am simtit ca postacul de serviciu. Eh, de-ar fi si la birou asa de distractiv ca aici... :twisted: :twisted:
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

gata, imi anunt retragerea cu torte... fie ca noaptea sa fie un sfetnic bun si sa-i sfatuiasca pe aia cu reducerea sa renunte in a ne sugruma existenta...
ohne dich kann ich nicht sein...
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

prin acest post imi anunt retragerea de pe forum... nu voi spune motivul, pentru a ve putea bucura in continuare de placerea de a scrie.. salutari la toata lumea.. ramaneti cu bine..
ohne dich kann ich nicht sein...
Post Reply