Shop -women clothing Rammstein

ce-ar mai fi de spus legat de Rammstein...

Moderator: Cristina

AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Shop -women clothing Rammstein

Post by AVA »

De unde se pot cumpara,(online) , haine de dama (cu imprimeu sau broderie Rammstein)-din Ro sau Europa(originale-daca se poate si noi)? Stiu ca sunt pe situl oficial Rammstein insa momentan stocul este aproape zero.Am nevoie urgenta de raspuns , va multumesc.
Last edited by AVA on Tue Apr 27, 2010 1:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 111
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:17 pm

Post by engel »

eu imi cumpar in general haine (si nu numai) de pe amazon.de
Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

multam"

Post by AVA »

engel wrote:eu imi cumpar in general haine (si nu numai) de pe amazon.de
ok!multam' fain; dar care este procedura pe amazon. merge doar cu cardul ca si la restul siturilor sau trebuie paypal? in cazul celui din urma nu am inteles niciodata procedura. dar m-am inscris in comunitatea rammstein ca membru voi plati taxa anuala si in acest caz beneficiez de o oferta mai mare de produse si reduceri.
User avatar
H3llShadow
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 6
Joined: Mon Jan 11, 2010 1:58 am

Re: multam"

Post by H3llShadow »

In legatura cu paypal. Doar iti faci cont pe site-ul lor, paypal.com, la "Profile" alegi "Add credit card", scri in acel loc numarul inscris pe card si cel inscris pe spatele sau si gata. Poti plati ce vrei, unde vrei, foarte rapid, sigur si cel mai important, fara a mai trebui sa iti dai datele cardului.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Re: multam"

Post by AVA »

multumesc frumos
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

cred ca acest topic se poate inchide pt ca ocupa spatiu degeaba si nici nu l-am pus unde trebuia. ramane la alegerea administratorilor. eu ,cel putin, mi-am rezolvat problema.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

l-ai pus bine. nu ne deranjeaza. :)
User avatar
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 87
Joined: Mon Sep 21, 2009 12:07 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by justme »

@ava
pai aveti pe cineva chiar in Timisoara. vezi aici: www.bestial.ro
eu am fost foarte multumita de el, a trimis repede, pretul ok, marfa la fel. banatean serios, ce mai!
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

justme wrote:@ava
pai aveti pe cineva chiar in Timisoara. vezi aici: www.bestial.ro
eu am fost foarte multumita de el, a trimis repede, pretul ok, marfa la fel. banatean serios, ce mai!
da, stiu. am comandat la ei si intr-adevar au lucruri ok dar nu ce vroiam eu.a trebuit sa optez doar pentru niste girlie simple si un hanorac. eu doream girlie cu billy idol si rammstein. am rezolvat problema comandand direct de la rammstein.com si respectiv "live nation.com". deja am primit si al treilea colet. sunt originale si sunt super. :P
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

@AVA
Nu ne poi si niste poze cu ele? Sunt asa de curioasa... Mie acum imi pare rau ca nu mi-am luat sepcuta cu Rammstein din Belgrad :evil:
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Banuiesc ca o sa le vedem live la Bucuresti, nu? :wink:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Rapunzel, tricourile sunt super. Mi-am luat unul vintage-cu lava(pare uzat la extremitati dar e fain), unul cu LIFAD-ambele pe negru,unul alb, doua maieuri, din care cel cu model de camuflaj pe care scrie "zerstoren" este super (poate si pentru ca pt mine aceasta melodie e in top 3)...a! si doua logo-uri cu R+ de cusut pe izmene si un pahar . toate sunt ok, doar ca mi-au venit in trei saptamani...probabil posta romana...am sa ma pozez in ele dar sa vad cum le pun pe forum ... spre toamna mai vreau sa-mi cumpar un hanorac :P .toate au costat ceva dar mi-am facut poftele...Oricum din EU e ok sa cumperi cu 16 euro transportul dar din SUA ...tricoul m-a costat 20$ iar transportul 30$
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Ce fain! M-am bagat si eu pe shop-ul lor online si m-am imbolnavit, nu alta! Mi-a ramas inima la nasturii aia cu logo-ul lor si la un tricou roz... Asta e, eu mi-am facut damblaua in Belgrad, mi-am luat tricoul negru cu LIFAD :twisted: Dar ma gandesc serios sa imi fac si eu un cadou de pe site-ul lor, cand voi avea mai multe fonduri :lol:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Rapunzel wrote:Ce fain! M-am bagat si eu pe shop-ul lor online si m-am imbolnavit, nu alta! Mi-a ramas inima la nasturii aia cu logo-ul lor si la un tricou roz... Asta e, eu mi-am facut damblaua in Belgrad, mi-am luat tricoul negru cu LIFAD :twisted: Dar ma gandesc serios sa imi fac si eu un cadou de pe site-ul lor, cand voi avea mai multe fonduri :lol:
Daca te loghezi la ei pe site si platesti taxa de membru (26 euro/an) ai acces la mai multe produse si poti comanda 10produse/an cu reducere. renteaza pana la urma! oricum mai vreau un actibild pt masina, un hanorac si o geanta :lol: asa ca voi depasi cu mult...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Fain! Insa momentan nu e pentru buzunarul meu miscarea asta :? Dar imi place la nebunie marfa lor, e facuta cu foarte mult umor :D
Post Reply