Propuneri

regulament, propuneri, observatii, informatii despre membrii forumului... tot ce tine de forum.
Post Reply
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 27
Joined: Tue Jun 29, 2010 12:14 pm
Location: Giran

Propuneri

Post by ToRcH »

Daca aveti propuneri legate de modul in care este (sau ar trebui) structurat forumul, cu acordul adminului ar trebui puse aici.

(Daca nu, rog pe PENtRU sa stearga topicul).

Asa ca eu voi incepe:

Nu vrea nimeni sa fie moderator pe vreun topic? cred ca e destul de greu pentru Cristina si PENtRU sa aiba numai ei grija de prostiile care le spunem si unde le spunem. Desigur Moderatorii ar trebui acceptati si de admin si webmaster.

Multumesc de atentie!
Will think about one :P
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

Scuze, dar nu sunt de acord. Un lucru care imi place la acest forum este ca pot tine pasul cu el, pot citi fiecare mesaj fara sa raman in urma. Momentan nu cred ca este nevoie de alti moderatori, Cristina si PEnTRU se descurca. Mai tarziu cand o sa fim 1000 utilizatori, mai vedem atunci :P
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 27
Joined: Tue Jun 29, 2010 12:14 pm
Location: Giran

Post by ToRcH »

ok...imi cer scuze ca sunt nou si ma bag ca musca in....sa zicem lapte...
Oricum cred ca topicul ar trebui sa existe...dar vedem
Will think about one :P
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

Este folositor topicul, nu am zis ca nu este :D peste un an o sa spuna multi: stia ToRcH ce stia :lol: :lol:
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 27
Joined: Tue Jun 29, 2010 12:14 pm
Location: Giran

Post by ToRcH »

sincer nu prea cred...si in plus chiar daca va fi folositor meritele se duc tot Cristinei pentru ca ea a pus la descrierea topicului "rammstein.ro - forumul (editia 2.0)" "..., propuneri, observatii, ..."
Will think about one :P
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Legat de moderatori... 5 ani de zile n-a fost nevoie. Cred ca va mai trece ceva timp pana cand va fi nevoie de moderatori "civili", mai ales ca aici lumea e mult mai blajina decat pe multe alte forumuri, exista bun-simt, autocenzura.. E drept ca odata la 6 luni mai scapa cate unu de sub control, dar nimic de speriat.

Insa topicul e bun, chiar ma gandeam zilele astea la o propunere care ma roade de mult...
Image
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

draqdla4 wrote:Insa topicul e bun, chiar ma gandeam zilele astea la o propunere care ma roade de mult...
Ich habe Plänne, große Plänne :twisted: :twisted:
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 27
Joined: Tue Jun 29, 2010 12:14 pm
Location: Giran

Post by ToRcH »

draqdla4 wrote:Insa topicul e bun, chiar ma gandeam zilele astea la o propunere care ma roade de mult...
Pai si atunci de ce nu o postezi?
Will think about one :P
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

uita-te si tu! noi toti abia facem fata la doi...ca nu le scapa nimic de atenti ce sunt si tu mai vrei sa le aduci intariri... :evil: hm!nu-i bine...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Si cu doi generali in fata deja ne simtim mult mai in siguranta si mai confortabil.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

HA!HA!Bazati-va pe mine...E ca si cum ati pune lupul paznic la oi! :lol: :lol: :lol:
Gata, tac...ca poate imi retrageti vreo bulinuta! :roll:
Post Reply