Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Propuneri

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> rammstein.ro - forumul (editia 2.0)
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 29/Iun/2010

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:20 pm    Titlul subiectului: Propuneri Raspunde cu citat (quote)

Daca aveti propuneri legate de modul in care este (sau ar trebui) structurat forumul, cu acordul adminului ar trebui puse aici.

(Daca nu, rog pe PENtRU sa stearga topicul).

Asa ca eu voi incepe:

Nu vrea nimeni sa fie moderator pe vreun topic? cred ca e destul de greu pentru Cristina si PENtRU sa aiba numai ei grija de prostiile care le spunem si unde le spunem. Desigur Moderatorii ar trebui acceptati si de admin si webmaster.

Multumesc de atentie!
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze, dar nu sunt de acord. Un lucru care imi place la acest forum este ca pot tine pasul cu el, pot citi fiecare mesaj fara sa raman in urma. Momentan nu cred ca este nevoie de alti moderatori, Cristina si PEnTRU se descurca. Mai tarziu cand o sa fim 1000 utilizatori, mai vedem atunci Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok...imi cer scuze ca sunt nou si ma bag ca musca in....sa zicem lapte...
Oricum cred ca topicul ar trebui sa existe...dar vedem
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Este folositor topicul, nu am zis ca nu este Very Happy peste un an o sa spuna multi: stia ToRcH ce stia Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sincer nu prea cred...si in plus chiar daca va fi folositor meritele se duc tot Cristinei pentru ca ea a pus la descrierea topicului "rammstein.ro - forumul (editia 2.0)" "..., propuneri, observatii, ..."
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Legat de moderatori... 5 ani de zile n-a fost nevoie. Cred ca va mai trece ceva timp pana cand va fi nevoie de moderatori "civili", mai ales ca aici lumea e mult mai blajina decat pe multe alte forumuri, exista bun-simt, autocenzura.. E drept ca odata la 6 luni mai scapa cate unu de sub control, dar nimic de speriat.

Insa topicul e bun, chiar ma gandeam zilele astea la o propunere care ma roade de mult...
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:
Insa topicul e bun, chiar ma gandeam zilele astea la o propunere care ma roade de mult...

Ich habe Plänne, große Plänne Twisted Evil Twisted Evil
Sus
ToRcH
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mie Iun 30, 2010 9:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:

Pai si atunci de ce nu o postezi?
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2010 12:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uita-te si tu! noi toti abia facem fata la doi...ca nu le scapa nimic de atenti ce sunt si tu mai vrei sa le aduci intariri... Evil or Very Mad hm!nu-i bine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2010 8:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si cu doi generali in fata deja ne simtim mult mai in siguranta si mai confortabil.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2010 9:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HA!HA!Bazati-va pe mine...E ca si cum ati pune lupul paznic la oi! Laughing Laughing Laughing
Gata, tac...ca poate imi retrageti vreo bulinuta! Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> rammstein.ro - forumul (editia 2.0) Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro