Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Munte si drumetii
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Dec 02, 2009 10:37 pm    Titlul subiectului: Munte si drumetii Raspunde cu citat (quote)

Topic deschis in onoarea lui Laurentiu. Stiu ca sunt multi pasionati de drumetii montane. Si de calatorii. Eu cu amandoua.

Vroiam sa imi iau putin la revedere. Nu o sa mai fiu prezent pe forum pana la jumatatea lui ianuarie. Sper sa nu imi simtiti lipsa Razz

Indochina here I come! Very Happy Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mie Dec 02, 2009 10:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Have fun Sorin..si mnah..craciun fericit..si NEAPARAT..vreau poze

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mie Dec 02, 2009 10:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O sa le ai in exclusivitate Razz . As mai aduga La multi ani si Paste Fericit Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Dec 03, 2009 11:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta ca sa fii sigur, in caz ca iti gasesti vreo indochineza Very Happy Sau indochinezoaica? Very Happy
Craciun Fericit si La multi ani! O sa-ti simt lipsa. Enjoy yourself si astept povesti exotice Smile Si fotografii neaparat. Poate totusi vei mai putea intra pe forum, noi te asteptam!

Ultima modificare efectuata de catre Cristina la Joi Dec 03, 2009 6:53 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
nessie
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 28/Noi/2009

MesajTrimis: Joi Dec 03, 2009 4:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ow, drum bun. Very Happy
Craciun fericit si invata-i si pe indochinezi ce e R+ Smile)
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Ian 12, 2010 10:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu dedicatie niste poze din Kuala Lumpur. Se stie pentru cine sunt Razz

http://picasaweb.google.com/sorinbear/KualaLumpur#5425947756983080514

Ps: tot nu stiu cum sa atasez o poza..pfff Sad Sad Sad
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mar Ian 12, 2010 10:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

MERSIII MUUULLLTTTTT Cool Cool Cool Cool Cool Cool

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Ian 13, 2010 11:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uau! Fotografiile le-ai facut tu, Sorin? Par ireale, SF de-a dreptul....
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Ian 14, 2010 9:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, sunt facute de mine. Era prima zi in care foloseam aparatul asa ca nu prea era setat. Puteau sa fie si mai faine Razz .
Sus
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 22/Feb/2010

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 12:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sorin, incearca cu http://imageshack.us/
Frumoase cadrele cu Petronas Twin Towers Smile
Eu de cele mai multe ori imbin drumetiile cu pasiunea pt fotografie...
http://img251.imageshack.us/i/16518235.jpg/
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 2:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dudeeeeeeeeee, wow, sa sti ca-i pe desktop, tare, si mie imi place sa fac da nu prea am cu ce........
Rührt euch nicht!"
Sus
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 7:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HA ! ce surpriza ! multumesc lui sorin ca a deschis acest topic gandindu-se la mine.. eu insa preiau pasa si o indrept spre muntele insusi, invitandu-va alaturi de sorin sa impartasiti si celorlalti fapte ori vise legate de munti..
as incepe insa prin a reaminti ca in primul rand muntele trebuie respectat, iubit, admirat, si NU cucerit...
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 22/Feb/2010

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 9:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laurentiu, ai spus tot ce e de stiut si de respectat in lagatura cu muntele. Cum stau in Brasov, am avut ocazia sa urc Postavaru saptamanal. Ce sa zic....iti vine sa vomiti cand vezi "turisti" care urca cu telefericul, fumeaza si arunca pachetul pe jos odata ajunsi in varf. Am citit recent ca s-au gasit "smecheri" care sa faca drifturi pe platoul de la Vulcani Noroiosi. Natura ce ne-a mai ramas in tara asta, din nefericire majoritatea nici pe aia nu o respecta Sad

rocky_stein: in cazu in care te-ai referit la poza postata de mine, ms. Uneori mai vezi una alta in cadrul drumetiilor...de ex:
[IMG=http://img687.imageshack.us/img687/5416/68608030.jpg][/IMG]
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 9:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@The Chaser: in legatura cu specimenele umanoide intalnite in mod frecvent in zonele dotate cu telecabine/sosele/etc, iti dau un sfat: incearca sa nu mai mergi pe-acolo in weekend, ci doar in timpul saptamanii Very Happy daca mai si ploua sau e un pic mai frig, e si mai bine. Ai sansa sa nu dai chiar de nimeni.
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 10:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dude, chaser, ce aparat folosesti ?!
Rührt euch nicht!"
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatoare
Pagina 1 din 6

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro