Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Concurs oficial de la Rammstein

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Raul Marian
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 14/Mar/2013

MesajTrimis: Mie Dec 02, 2015 8:15 pm    Titlul subiectului: Concurs oficial de la Rammstein Raspunde cu citat (quote)

What is your favourite Rammstein song? Vote now to get the chance to win "XXI" Box number 6, signed by the band with a personalised dedication. The contest closes on December 9th.
http://ramm.st/Contest_XXI

Was ist dein Lieblingssong von Rammstein? Stimme jetzt ab und du hast die Chance, die von der Band signierte Box Nr. 6 mit persönlicher Widmung zu gewinnen. Teilnahmeschluss: 9. Dezember.

http://ramm.st/XXI_Contest

Deci, in cateva cuvinte, tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati la noutatile de pe site-ul Rammstein, sa va alegeti melodia preferata si sa va scrieti adresa de e-mail. Dupa toate acestea, pe data de 9 Decembrie 2015 veti putea castiga uimitorul pachet cu numarul 6 semnat de cei de la Rammstein. *_* Multa bafta tuturor! Very Happy
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Dec 03, 2015 11:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-am inscris, iar daca o sa castig voi face cadou de craciun vinilurile (cate unu pe persoana).Si-asa nu am vinil player.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Dec 07, 2015 4:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iuhuuuu, ce generos esti!!! Razz
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Dec 07, 2015 6:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stiu ca am o sansa din numarul total de participanti, dar, jur ca ma tin de cuvant daca voi castiga.Voi face o poza cu premiul si voi cere niste adrese.Inclusiv a unor forumisti.Deci, tineti-mi pumnii Very Happy Very Happy

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Dec 11, 2015 2:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu ti-i tin, clar!!! Razz
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Dec 14, 2015 1:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cam tarziu ii tii. Concursul s-a incheiat:)

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Dec 15, 2015 5:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu tot ii tin! Razz
(m-am inscris si eu, dar ii tin pumnii lui Sylar Very Happy )
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro