Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Origini
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Herr Heinrich
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 14/Iul/2010

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 7:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Domnule Amon,

Nu rudele mele faceau misto de mine, din moment ce ele tot de prin partile astea batute de soarta ale Botosaniului se trag! Dar cand mai ieseam si eu cu varu-miu mi-a facut cunostiinta cu anumite "elemente". Bine, poate lui i se parea ca acei oameni sunt ok, din moment ce a crescut cu ei, dar eu am fost un intrus acolo. Pe tot timpul sederii mele acelor oameni nu le-au placut de mine, adica nu au fost primitori!
Acelasi lucru pot spune si despre unii angajati de la unele magazine. Adica ei sunt spuma spumelor, locuitorii capitalei. Dar eu zic sa inchidem subiectul ca e de doi lei, nu cred ca interseaza pe cineva cum am fost tratat eu la Bucuresti. Eu mi-am dat doar cu parerea, fiind doar un om din popor, si mai ales din Moldova, nu puteam sa gandesc ca unul normal, pentru ca, prietene, cine creste in Moldova a cunoscut toate greutatile vietii! Si poate asta ne afecteaza gandirea!
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 8:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
Dar cand mai ieseam si eu cu varu-miu

Si tu iesi cu varu? Si Sabeen se lauda cu varu'n sus, varu'n jos... Laughing eu de ce am doar veri ciudati?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 8:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Citat:
Dar cand mai ieseam si eu cu varu-miu

Si tu iesi cu varu? Si Sabeen se lauda cu varu'n sus, varu'n jos... Laughing eu de ce am doar veri ciudati?

Eh, eu am numai unul, mare fan Metallica inca de cand avea 10 ani, numai ca sta in cealalta parte a lumii Evil or Very Mad
Sus
draqdla4
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 8:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@Herr Heinrich: hm, ce sa spun... poate ai avut tu ghinion. Incearca sa mai faci niste vizite, poate iti schimbi impresia. Eu de fiecare data cand am fost in Bucuresti am avut parte doar de impresii pozitive. Si am avut contact tot cu oameni din magazine, vanzatori, etc. Poate am avut eu bafta, dar cu cat vizitez Bucurestiul cu atat imi place mai mult.
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 14/Iul/2010

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 8:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Parerea mea e ca sunt multe alte orase ce merita vizitate decat Bucurestiul! Cu oameni primitori si alea-alea. Eu cel putin o las moarta ca o trag pe dreapta!
Noapte buna!
Shilo
General
General

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Si Sabeen se lauda cu varu'n sus, varu'n jos... Laughing eu de ce am doar veri ciudati?

Probabil ca la fel gandesc si ei: Noi de ce nu putem avea veri & verisoare normale ? Rolling Eyes

Oricum, intr-o luma anormala ca a noastra a parea anormal … inseamna ca probabil este de bine.
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 10:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo a scris:

Probabil ca la fel gandesc si ei: Noi de ce nu putem avea veri & verisoare normale ? Rolling Eyes
.

Laughing Laughing Laughing
Heeeeei! Pai nu am stabilit eu ,de comun acord cu Rapunzel ca noi doua suntem perfecte? Si modeste!... Embarassed Embarassed Indraznesti sa insinuezi ca nu e asa? Twisted Evil
Revenind la origini...nu stiu ce sa mai spun ca sa fiu on Rolling Eyes
Sus
Redline
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 20/Oct/2010

MesajTrimis: Mie Oct 20, 2010 9:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la origine sunt rus, ca sa spun asa, desi nu am fost niciodata acolo si nici parintii mei nu au fost (bunicii sunt "de vina" pentru originea mea slava)
alexramm
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 20/Oct/2009

MesajTrimis: Mie Oct 20, 2010 10:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

???? rus, frumos frumos... bunicul din partea mamei a fost rus, din pacate nici eu nici mama mea nu-l cunoastem.... iar bunicul tatalui are originea prin marginimea Sibiului...
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Oct 21, 2010 7:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Redline a scris:
la origine sunt rus, ca sa spun asa, desi nu am fost niciodata acolo si nici parintii mei nu au fost (bunicii sunt "de vina" pentru originea mea slava)

Hehe, chiar vroiam sa te intreb daca nu ai origini slave dupa ce ti-am vazut preferintele muzicale cu multe trupe rusesti printre ele.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pagina 6 din 6

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro