Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

ARTMANIA 2013

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> CONCERTE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Ian 14, 2013 2:27 pm    Titlul subiectului: ARTMANIA 2013 Raspunde cu citat (quote)

- a ajuns la editia a 8-a
- se continua traditia trupelor nordice cu tipe la voce, de data asta suedezii Amaranthe
- nu stiu ce cauta Orphaned Land, fiindca au fost de multe ori pe la noi si niciodata nu au rupt gura targului
- deocamdata atat, sa vedem ce mai urmeaza...

http://www.rockxpress.ro/prezentari/artmania13.html

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Ian 14, 2013 2:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fir-ar...imi pierd capacitatile de a preconiza.As fi putut paria ca vin iarasi Nightwish sau Amorphis.Sau ca Avantasia va fi unul din headlineri.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Ian 14, 2013 2:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amorphis ar fi posibil. In perioada aia vor fi la Brutal Assault, nu e prea departe de noi, ar putea trage o fuga si pana la Sibiu;))

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AndreiO
General
General

Data inscrierii: 30/Noi/2012

MesajTrimis: Lun Ian 14, 2013 6:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anul trecut au fost formatii bune la Artmania ... sper sa nu dezamageasca si anu asta
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Ian 14, 2013 7:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai doar un Amorphis ar mai putea spala festivalul asta de lesinaturile din ultimii ani. Eu tot nu inteleg de ce nu vor sa mai schimbe profilul, ca asa arata tare prafuit.
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Ian 14, 2013 8:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce-as baga la Artmania Korn, Amorphis si Europe pt calmarea spiritelor Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AndreiO
General
General

MesajTrimis: Mar Ian 15, 2013 6:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Korn da numa sa nu cante dubstepareala deaia scarboasa cu skrilex
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2013 4:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alte female voices: XANDRIA si HAGGARD...

http://rockxpress.ro/prezentari/artmania13.html

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2013 7:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite un nume interesant..Haggard.Nu i-am vazut niciodata..si din ce-mi amintesc de pe cronicile rockxpress..rau am facut ca nu m-am dus sa-i vad.

Sus
AndreiO
General
General

MesajTrimis: Joi Feb 14, 2013 7:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

haggard is cei mai cunoscuti ca sa zic asa de pana acuma la art mania dar tot nu as da bani pe ei .
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2013 2:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

au aparut si Within Temptation..parca vad ca Nightwish apar la Rock The City ca headlinerii primei zile (desi..instinctul imi spune c-ar putea fi In Flames in prima zi).

Sus
AndreiO
General
General

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2013 9:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

firar nu !
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> CONCERTE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro