Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Concert Katowice - 27 Noiembrie - care vii?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
banditu
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 17/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Sep 17, 2009 8:06 am    Titlul subiectului: Concert Katowice - 27 Noiembrie - care vii? Raspunde cu citat (quote)

Pe 25 Noiembrie plec in Polonia, la concertul Rammstein. Merg cu masina, in care mai am 2-3 locuri libere. Cum Katowice e la doar 30 si ceva de km de Auschwitz , se va merge si pe la acea tabara de pioneri unde scrie mare la intrare ca munca te face liber...

Pana acum, suntem doar 2: eu si prietena mea. Mai cautam inca un cuplu, ca sa impartim costurile si sa avem cu cine schimba o vorba.

So.... care te bagi?
danclau25
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Joi Sep 17, 2009 8:20 pm    Titlul subiectului: Re: Concert Katowice - 27 Noiembrie - care vii? Raspunde cu citat (quote)

Da, mergem neaparat. Dan si Claudia. Asteptam raspuns.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tankard
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 18/Sep/2009

MesajTrimis: Vin Sep 18, 2009 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La acea tabara, numita Auschwitz, iti dau un sfat daca poti sa ajungi pana in ora 9 dimineata, caci intrarea va fi gratis, e drept nu vei avea parte de ghid, dar sincer nu prea ai mare nevoie, muzeul in sine e plin de poze si are si explicatii. In schimb dupa ora 9 intrarea este 30 de zloti (cam 30 ron). In vara, la concertul U2, asa a fost cel putin.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
banditu
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mar Noi 03, 2009 7:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vand biletele la concertul Rammstein din Katowice, Polonia, din 27.11.2009. Am si rezervare la hotel in Katowice. Contact: Cristi – 0757.176.549 sau pe mess: ambidextru
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro