ce a fost

primul forum pentru vizualizare, cu discutii si informatii de-a lungul a 4 ani, pentru publicul larg...
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Eu personal nu prea pot comenta... Sunt neagra de suparare. Sa nu se mai planga nimeni niciodata de serviciile publice. Daca o companie privata de asemenea anvergura te scuipa efectiv ca pe un gunoi, in timpul in care tu le platesti facturi in schimbul carora nu ti se ofera nimic, nu se mai poate comenta nimic de companiile de stat. Inca nu am fost furata in asa hal de nici o institutie. Au distrus o parte uriasa din mine odata cu forumul. Si-au batut joc de tot timpul si de toata energia de acolo, a mea si a noastra.
Singurul lucru pe care mi-l doresc acum este sa le pun o bomba...
User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

Ce veste trista ...
Eu zic ca e si vina noastra putin. Daca ne strangeam vreo 10-15 si fiecare din noi salva cate 20-30 de pagini pe calculatorul propriu ... am fi reusit sa avem impreuna macar Topicurile mai importante ...
Ce pacat ... :(
Adevarul este ca uneori uitam cat de trecatori suntem ... inclusiv ceea ce facem.

Cat despre Vodafone ... episodul asta imi aduce aminte de un articol pe care l-am citit mai demult ... Vodafone = 666
http://vigilantcitizen.com/?p=1160
Locul 4.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Forumul este salvat ca si baza de date, Shilo. Va dati seama ca asa ceva nu puteam face, sa nu salvam. Insa pe noua platforma de program da eroare in momentul in care se incearca implementarea. Mi-a promis un prieten programator ca ne va ajuta cumva. Sper sa reuseasca. I-am zis ca-i platesc oricat, numai sa-l recuperam.
Shilo, exact la asta ma gandeam aseara... ca doar cand pierdem asa ceva realizam ca ramanem cu amintirea a ceea ce am fost...
Forumul nr. 1 este o comoara. In 4 ani de zile au avut loc acolo discutii din cele mai interesante. Inclusiv comentarii pretioase. Tin enorm la el, pentru ca este parte din viata noastra, a celor care am fost activi acolo... Sper sa reusim sa-l recuperam cumva...

Mi se pare in continuare de neconceput ce au facut cei de la Vodafone. Puteau pierde orice site cu informatii vitale pentru posesor... Iar atitudinea lor este mizerabila si umilitoare. O bataie de joc.
bitza_b
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 4
Joined: Sun Oct 18, 2009 10:24 pm

Post by bitza_b »

Dupa ani buni de somn, inviez (?) acest thread in speranta reinvierii forumului 1.0 :) Mai exista vreo sansa ? Am postat acum multi ani, pe forumul vechi, o poezioara pe care acum n-o mai gasesc pe nicaieri :(
Post Reply