Poze noi

cine sunt, ce vor, ce fac...

Moderator: Cristina

AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Sambit wrote:A mai aparut ceva in genul:
Image
ce tate'i poza asta!
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Cristina wrote:Asa... Si domnul P.R. Brown, ca si domnul Eugenio Recuenco, ca si domnul Olaf Heine, toti fotografi ai Rammsteinilor in diverse etape sunt exceptionali. Imi place teribil de mult ce a facut P.R. Brown acum, desi imi aminteste de fotografiile lui Olaf Heine pentru promovarea lui "Rosenrot": http://www.rammstein.ro/ros.html
Dar cu Ramstein nu poti lucra decat in mediu metalic, cenusiu si umed :D
Nu este prima data cand Rammstein lucreaza cu P.R. Brown din cate imi amintesc. Mi se par unele din cele mai bune cu Rammstein de pana acum. Cred chiar ca-s cele mai bune, daca ma gandesc mai bine. Ceea ce este ciudat, este ca pentru LIFAD Rammstein a lucrat cu toti cei 3 fotografi. Asta inseamna investitie in imagine, nu gluma...

Care tipa e cea mai "buna" :D ?: http://www.bauda.com/media/files/203cd9 ... df1431.jpg
Va marturisesc ca nu imi place nici unul dintre modelele de pantofi
:lol: In schimb imi plac mult tatuajele Paulei. :D
till din nou este atipic...inclusiv sandalele ca sunt invechite rau. ma amuza ca le-a scos in vedere parul de pe brate . iar rasul lui paul e bestial.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Paul e si el de-a dreptul fermecator :D
AVA, au chiar mai multe poze ca cea de mai sus. Intr-una din ele imi pare ca Schneider are picioare de femeie :lol: N-am acum timp sa o caut, sa ti-o arat.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Cristina wrote:Paul e si el de-a dreptul fermecator :D
AVA, au chiar mai multe poze ca cea de mai sus. Intr-una din ele imi pare ca Schneider are picioare de femeie :lol: N-am acum timp sa o caut, sa ti-o arat.
asta ziceam si eu . paul parca e un copilas care pufneste in ras dar nu are voie. till este din nou atipic pentru ca are burtica. oricum poza este super reusita, ma rog, prelucrata...si sincer mie dupa till imi place "doom". mi se pare ca duce greul formatiei si talent are din belsug. si e si a naibii de fain mai ales de cand are freza aceasta. de fapt ce vorbim noi aici...toti au farmecul lor . doar richard mi se pare mai increzut ...dar poate ma insel. m-am luat doar dupa expresia lui din poze , deci repet poate ma insel. pare a fi vesnicul nemultumit.scuze
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Nu, Richard nu e deloc increzut. Este foarte sociabil si abordabil. Foarte prietenos si volubil. Ca si Paul. Richard e un tip ambitios (de aici si suferinta de care vorbeste deseori) si este posibil sa para deseori mai incordat. Eu cred chiar ca si-ar dori pozitia de front-man alaturi de Till. Pozitie pe care si-a adjudecat-o in Emigrate.
Pentru mine Till este cel mai putin abordabil si mai rece. Mai increzut daca vrei. Flake si Olli sunt timizi, dar foarte placuti. Schenider este foarte fain si el si este un tip serios in conversatie. Si cred ca este serios in general vorbind.
Till este o fire mai glaciara, insa totul este sa stii cum sa topesti gheata. Sau sa o spargi :) Un capricorn veritabil :)
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

da!

Post by AVA »

tot ce se poate sa ai dreptate. citeam ,acum vreo saptamana un articol al unuia de blog, unul care dupa parerea mea era cam pe dinafara. participase la un festival in ungaria-sziged in urma cu cativa ani si era tare nemultumit ca formatia rammstein l-a delegat pe flake sa raspunda la intrebari . al nostru nu stia care este rolul lui flake in formatie si se arata nemultumit de faptul ce till nu vorbea cu presa (banuiesc ca doar pe till il stia).pe de alta parte in alte articole se insista pe faptul ca till este timid in ciuda faptului ca pe scena pare altfel. intr-un interviu (este pe you tube), till si doom faceau echipa. doom este foarte serios si raspunde frumos in schimb till parca o luase razna. se ocupa doar de glume ba mai mult isi toarna apa din pahar in buzunarul de la piept.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

... si ragaie cu mult patos dupa ce bea apa. :lol: :lol: :lol: iar Schneider il declara "faggot" :lol: Schneider duce greul interviului, iar Till mai intervine cand si cand. Till are acum o engleza impecabila.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

da!da! insa tot de el imi place mai mult si spre deosebire de alti reprezentanti ai rockului in lume tot pare mai moderat. cel putin e simpatic si nu este libidinos ...scuze dar nu am gasit alt cuvant. uite, ca ex , imi placea guns dar axl niciodata sau altii care pareau mai nespalati. bine , bietul schneider care emite mult bun simt cine stie ce gandea...sau era obisnuit.
User avatar
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 474
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:21 pm

Post by Sambit »

Aveti si un link? :roll:
--
Cum te simti in ultima halucinatie a lui Poe?
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

http://www.youtube.com/watch?v=QHpRRDzA ... o_response
asta e. nu-si toarna in buzunar apa, ci intr-un alt pahar. nu are incredere in gazde :D
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Cristina wrote:http://www.youtube.com/watch?v=QHpRRDzA ... o_response
asta e. nu-si toarna in buzunar apa, ci intr-un alt pahar. nu are incredere in gazde :D
sorry cred ca eu am vazut gresit
User avatar
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 474
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:21 pm

Post by Sambit »

Ce ziceti? Tragea omu o sarba? :lol:
http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/i20 ... 7.jpg.html

LE: Gatul zgardat presupun ca este a lui Rich, nu inteleg, ce e verde si zboara, in stanga... Top? Sutien? Fetelor va rog... :roll:
--
Cum te simti in ultima halucinatie a lui Poe?
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

apropo de 1 aprilie, ce scrie http://en.affenknecht.com/ tare, tare :lol: :lol: :lol:
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

@Cristina
Interviul din Suedia e mortal! :twisted: Eu l-am vazut dupa alte 2 interviuri cu Till morocanos si la asta am ras cu lacrimi, mai ales in a doua parte! Schneider e un dulce, dar Till e ceva de groaza, ala micu de le lua interviu mai avea un pic si facea pe el :lol: Se vedea ca e un pic depasit de situatie, dar nici ai nostri nu il ajutau, ba din contra... Iar la partea cu I like to f*** the keyboarder l-a lasat efectiv fara replica vreo cateva minute :lol:
@Sambit
Eu cred ca e ceva gen maiou, sau sutien? Oricum, cand am vazut poza asta mi-am zis: Doamne, petrecerile la care umblu eu sunt tare anoste fata de asta :lol: Cred ca s-au molipsit de la Combichrist!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Flake e prietenul lui Till, deci are voie :D
Arata bine Till si in interviul asta...
Post Reply