Till va pleca la anul din Rammstein ? Pareri !

clasamente, statistici, preferinte, comparatii...

Moderator: Cristina

Post Reply
User avatar
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 17
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:53 pm
Location: TARGOVISTE

Till va pleca la anul din Rammstein ? Pareri !

Post by remus1 »

:roll: [/img]
D.R
User avatar
Ana_TM
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 83
Joined: Tue Aug 23, 2011 10:37 am
Location: Timisoara

Post by Ana_TM »

:roll: . "pe ce te bazezi?"
User avatar
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 17
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:53 pm
Location: TARGOVISTE

Post by remus1 »

Ana_TM wrote::roll: . "pe ce te bazezi?"
Asa auzisem intr-un interviu ca la 50 de ani va pleca din trupa si va fi inlocuit de En Esch . Poftim link-ul http://en.affenknecht.com/till-lindeman ... rammstein/ sper sa nu fie adevarat !
D.R
User avatar
Ana_TM
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 83
Joined: Tue Aug 23, 2011 10:37 am
Location: Timisoara

Post by Ana_TM »

stiam si eu, multumesc oricum. nici nu cred ca banuia el ce psihoza va declansa in timp cu declaratia respectiva... Iar articolul respectiv e din 2007? S-or mai fi linistit apele de atunci. Asteptam si vedem, cu totii cred ca speram sa nu fie adevarat.
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Mai stiu si eu unii vocali mai brutali care pe la 20 de ani declarau incruntati ca la 33 de ani se vor sinucide in numele lui Aghiutza, bla, bla... dar cand au ajuns la varsta respectiva au dat cancel :D :D
Sigur, comparatia e nitel fortata, dar sint sigur ca si Till va trece peste ce a declarat cu ani in urma.
User avatar
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 17
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:53 pm
Location: TARGOVISTE

Post by remus1 »

PEnTRU wrote:Mai stiu si eu unii vocali mai brutali care pe la 20 de ani declarau incruntati ca la 33 de ani se vor sinucide in numele lui Aghiutza, bla, bla... dar cand au ajuns la varsta respectiva au dat cancel :D :D
Sigur, comparatia e nitel fortata, dar sint sigur ca si Till va trece peste ce a declarat cu ani in urma.
Sincer nu m-ar mira sa-l vad ca se retrage la anul, sunt sigur in acel timp in care va sta ca "leguma" :P (un an max) va reveni in forta ca Ozzy cu un turneu asemanator "Retirement Suck's" si sa vezi atunci forta \m/.


PS: cu ce se ocupa el acum http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... UnSXU28GS8#! let's play :))
D.R
Post Reply