Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Un an de la Rammstein la Bucuresti!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
gabi19319
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 26/Iun/2011

MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 10:15 pm    Titlul subiectului: Un an de la Rammstein la Bucuresti! Raspunde cu citat (quote)

Pentru cea mai mare parte a celor care-am fost acum un an la Sonisphere, atunci a fost singura data cand i-am vazut de-adevaratelea! Pentru unii (putini, intre care si eu) a fost o revelatie, pentru altii a fost "doar" fantastic, sigur e ca nimeni nu poate ramane acelasi dupa primul Rammstein live!
Nu ma pricep destul la vorbe, dar i-am descoperit pe Rammstein acum un an si de-atunci nu i-am mai scapat din ochi:))... de-aia am zis sa deschid un topic aniversar, ca sa zic asa, pentru cei care i-au vazut singura data pe Rammstein atunci la Bucuresti: cum se mai simte impactul acuma, la un an dupa concert?
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 04/Mar/2010

MesajTrimis: Mar Iun 28, 2011 1:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da chiar.. ce repede a trecut timpul Surprised Inca am imagini clare in minte de parc'a fost ieri Smile
Ce pot sa zic, inca e formatia mea preferata (desi in ultima vreme am ascultat predominant doar Moonspell) si inca cred ca fac cel mai bun show (si nu la modul ieftin).
S'au intamplat multe anul asta, dar inca o saritura zdravana de bungee = un concert R+ ar fi p.e.r.f.e.c.t.a., acum la un an; exact cat sa ma tina'n priza pana anul viitor. Very Happy Astept cu nerabdare ceva nou (clip/album/DVD) si ma delectez ocazional cu piesele vechi care inca imi dau stari mereu surprinzatoare.

R+ fur immer! \m/

http://www.youtube.com/watch?v=Sn0tvKGLIGE
Tripant moment. Shocked
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Shilo
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iun 29, 2011 2:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un an de zile
WOW! Can't believe it!
Trebuie sa ne intalnim sa aniversam momentul Smile

Eu am sa Vin tot Rosu
Sau poate Alb

Sau daca nu ... am sa ma Whiskyesc.
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iul 04, 2011 12:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ar fi frumos sa ne mai vedem. Dar e atat de greu sa ne strangem cu totii Sad Suntem imprastiati prin toata lumea. Eu sunt aici, la Brasov si astept doar un semn de la voi ca puteti si cand puteti si eu organizez intalnirea Smile
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro