Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Rammstein Shop
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Oct 17, 2011 11:31 am    Titlul subiectului: Rammstein Shop Raspunde cu citat (quote)

Intentionez sa imi cumpar vreo 3-4 lucruri de la shop..Insa cateva nelamuriri as avea..

1. A mai comanda cineva pana acum? Si daca da, in cat timp au venit? Pe site scrie 1-2 saptamani.

2. Problema marimilor...la camasa si la hanorac cam stiu ce..dar am o dilema la tricou. Oscilez intre M si L...De ce spun asta ( nu m-am ingrasat Razz ) doar ca la un material mai moale M e mai pe corp si nu imi sta bine..Si vroiam sa stiu cam cum sunt materialele..

Danke..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Oct 17, 2011 10:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Materialele sunt f ok. Destul de moi. Hanoracele imi vin marimea S si nu-mi sunt deloc fixe. Tu ma stii cum sunt. Tricourile le-am luat M si imi sunt destul de lejere, nu fixe. Nu stiu ce sa te sfatuiesc.
3 saptamani a durat sa-mi vina un hanorac, dar asta acum vreo 3 ani. Poate acum se misca mai repede. Nu am mai luat din shop de atunci, ci direct de la concerte.
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Oct 18, 2011 11:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da - cel mai probabil vor sosi in 2 saptamani la timp ca sa le probez in Polonia..

Si totusi as merge pe M - acu asta e..mai slabesc ce sa fac ca sa imi vina Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Oct 18, 2011 1:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Exact. Mai bine in minus decat in plus Razz
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Oct 20, 2011 9:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Exact. Mai bine in minus decat in plus Razz

Cred ca mai bine in plus decat in minus.. M-am uitat mai bine si mi se par destul de stramte...cred ca merg pe L..totusi..
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Oct 20, 2011 10:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ok, Sorine. Daca iti sunt mari, te apuci sa tragi de fiare. Very Happy
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Oct 20, 2011 10:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Ok, Sorine. Daca iti sunt mari, te apuci sa tragi de fiare. Very Happy

Pai tot zic de ani ca o sa trag de fiare..dar mereu vine iarna Smile)

Pai daca nu imi vin - gasesc eu cumparatori slabuti Razz
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Oct 20, 2011 10:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aha! Deci iarna dauneaza trasului de fiare. Laughing
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mie Oct 26, 2011 7:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

OK - Au venit si cateva recomandari pentru cei care vor sa mai comande produse..

Le-am comandat joi seara si marti au fost in RO ( offtopic comandasem ceva carti tot intr-o jo si mi-au venit marti - cartile comandate in Romania). Ma gandesc daca eram in GER cand imi veneau hainele - intr-o ora? Razz

Transportul e prin DHL si costa 15 Euro..In ceea ce priveste produsele..Cum spunea si Cristina - Materialul e super..iar marimile asa..

Am ales tricou cu L - fu decizia corecta - ar fi mers si M dar cred ca eram la limita. Camasa am ales M - vroiam sa fie putin mai pe corp si e OK..iar la Hanorac L - PUTIN maricel dar daca vreti sa comandati M e recomandat..
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Oct 05, 2013 11:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Giiiiiiiiiii!!! Ce le-au mai traznit! Rolling Eyes
https://www.rammsteinshop.de/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=1146
In curand statuile lor in marime naturala, eventual chiar sa iti cumperi un intreg dormitor marca R+, ca avem statui, masti si busturi, avem dildo-uri, avem lenjerii de pat si chiloti. Very Happy
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mar Oct 08, 2013 11:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi imaginez cum am explica, la o cine extinsa in familie, bunicii/matusii/varului ce e cu domnii aia din statui, etalati pe noptiera? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AndreiO
General
General

Data inscrierii: 30/Noi/2012

MesajTrimis: Mar Oct 08, 2013 5:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ghizdanu i fenomenal
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Mar 10, 2015 9:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am tot vrut sa va intreb...ati vazut vodca Rammstein?
https://shop.rammstein.de/en/catalog/Whats-New/Vodka-Feuer-Wasser/product_info.html?cPath=138&products_id=1271
Dar bomboanele Rammstein?
https://shop.rammstein.de/en/catalog/Whats-New/Wilder-Wein-Wine-Gums/product_info.html?cPath=138&products_id=1277
Very Happy
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mie Mar 11, 2015 9:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu cred ca vodca e adusa pe o filiera dubioasa de catre Landers din Belarus Very Happy Very Happy Iar bomboanele clar sint facute de fapt la "Bucuria" in Rep. Moldova.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Mar 19, 2015 11:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ahahahaha! Da, e piata plina de ciucalata si bomboani din Moldova Smile))
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro