Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

funny forum, jokes and rasete maaaa
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Noi 21, 2013 11:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pițurcă în Moldova.
- Sunteți Pițurcă?
- Da.
- Da' pi fotbal cînd treceți?
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Dec 10, 2013 11:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adobe Photoshop team is thinking about replacing the famous .PSD extension due to the numerous accusations of plagiarism.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Dec 19, 2013 1:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bula, poti sa ne spui cam care este programul tau zilnic?
- Pai, ma scol dimineata, ma imbrac, ies pe coridor, sterg p**a c'o carpa... Imi iau micul dejun, dupa care imi iau ghiozdanul, deschid usa, inchid usa, sterg p**a c'o carpa si ma duc la scoala.
Acolo invat, ma intorc de la scoala, sterg p**a c'o carpa, imi mananc pranzul, imi fac lectiile si ma duc la plimbare, intai sterg p**a c'o carpa, ma plimb, ma-ntorc acasa, sterg p**a c'o carpa.
Dupa aia cinam cu toata familia, eu sterg p**a cu o carpa si ma duc sa ma culc...
- Asculta, Bula, esti bolnav?
- Nu... Da' de ce, ma-ntrebati?
- Pai, tot timpul iti stergi p**a cu o carpa!!!
- A, nuuu! N-ati inteles... Taica-meu s-a ales, nu de mult, deputat in parlament si bulangii aia de vecini ai nostri, invidiosi, tot timpu' ne scriu "p**a" pe usa...

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Dec 19, 2013 1:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Chuck Norris forever:

http://www.youtube.com/watch?v=T-D1KVIuvjA

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Dec 20, 2013 9:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bancul cu carpa l-am auzit si eu acum vreo doua saptamani, am un coleg care spune bancurile senzational si am ras o saptamana de bancul asta. A devenit unul din preferatele mele Very Happy
Sesizati si nuanta subtila a lui "taica-meu s-a ales deputat" Laughing Laughing Laughing
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mar Dec 24, 2013 10:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Happy FESTIVUS tuturor

http://www.youtube.com/watch?v=F73sMmb6CS0

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 22/Feb/2010

MesajTrimis: Sam Dec 28, 2013 6:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cand Petre Tutea e muscat de un vampir, vampirul se transforma intr-o baba murdara pe picioare.
 Atunci cand Dumnezeu a spus “Sa fie lumina !”, cita din Petre Tutea.
 Se spune ca Dumnezeu a facut Pamantul, Soarele, Luna, stelele, plantele, animalele si omul. Pe Dumnezeu l-a facut Petre Tutea. De mai multe ori si in pozitii diferite.
 Moise a primit Cele 10 Porunci de la Petre Tutea.
 Cand o fata il vede pe Brad Pitt se uda pe loc, iar cand o baba il vede pe Petre Tutea, se murdareste pe picioare instantaneu.
 Petre Tutea a scris un almanah gastronomic intitulat “Cartea de bukkake”, datorita faptului ca isi iubea camarazii exact ca sarea-n bukkake. In curand va fi editat un al doilea volum denumit “Bukkake traditionale”.
 Atunci cand j|danul Iisus a inviat, a suferit un preinfarct in momentul in care a auzit ca pe Pamant exista unul mai tare ca el. Era vorba despre Petre Tutea.
 Petre Tutea a fost cel care a creat prima carte de colorat inspirata din mitologia êvrêí±sc±. Aceasta este Biblia. In curand va fi lansata si pe vinil in interpretarea parintelui Pamfil Pedofileanul.
 Petre Tutea a demonstrat la Sorbona ca operele lui Shakespeare, pe langa j|daneasca Biblie, reprezinta doar maculatora scrisa pe genunchi.
 Petre Tutea stie ce este lerul despre care canta Stefan Hrusca.
 Petre Tutea a inventat motorul cu agheasma.
 Cand americanii au aselenizat, au gasit acolo o carte cu aforismele lui Petre Tutea. Cand NASA a trimis un robot pe Marte, au gasit editia revizuita.
 Planck a derivat ecuatia E = hν dintr-o cartulie cu aforismele lui Petre Tutea.
 Daca participi la un examen de Fizica Atomica si esti prins cu aforismele lui Petre Tutea, se considera ca ai copiat.
 Petre Tutea n-a avut copii, dar el e adevaratul tata al lui Luke Skywalker.
 De anul viitor, la judecatorie vei putea jura cu mana pe Mugetarile lui Petre Tutea.
Shilo
General
General

MesajTrimis: Dum Dec 29, 2013 3:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Chiar funny. Very Happy Dacă ignorăm numele lui Petre Țuțea ... și referirile ușor antisemite.
Dacă nu, Nu.
General
General

MesajTrimis: Joi Ian 09, 2014 11:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai veche, da' bună:

Parintii gasesc pe patul copilului o revista sado-maso. Dupa un minut de
tacere, tatal zice:
-Eu zic sa nu-l batem....
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Ian 12, 2014 1:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Very Happy da, il stiam si eu, da-l uitasem. merci ca l-ai reamintit.
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Ian 27, 2014 10:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing

[/img]

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Feb 02, 2014 9:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Feb 04, 2014 4:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

No, s-a descurcat Laughing
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mie Feb 05, 2014 5:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Facebook a împlinit 10 ani! 11 lucruri pe care nu le știai despre eveniment

• Victor Ponta a declarat că, acum 10 ani, când i-a venit ideea să facă Facebook, nici nu se gândea că va avea un asemenea succes;

• Zuckerberg i-a mulțumit personal lui Lucian Mândruță pentru că ține Facebook-ul în viață și l-a făcut admin global;

• Iliescu și-a făcut azi cont pe Facebook! După ce a dat Like la paginile lui Lenin și Stalin, a postat și primul lui mesaj: „Salut, măi animalelor!”

• Pentru că în Teleorman internetul merge mai greu, azi s-au sărbătorit doar 2 ani de Facebook;

• Drumarii spun că au fost luați prin surprindere de aniversarea de 10 ani a Facebook-ului;

• Ungurii spun că ei au avut Facebook înaintea românilor, încă de acum 174 de ani;

• Imprimeria Națională a tipărit tot Facebook-ul și l-a donat bibliotecilor de la sate care nu au internet;

• Cornel Dinu a spus că, după zece ani, singurul lui prieten pe Facebook este un câine;

• Autoritățile locale din întreaga țară au depus coroane de flori în cinstea Facebook-ului;

• Primarul Onțanu a organizat o petrecere cu mici, bere, la care au cântat Holograf, Direcția 5, Smiley și Alex Velea;

• Evident, Dan Șova a negat existența Facebook-ului.

sursa: www.Timesnewroman.ro

Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Sam Feb 15, 2014 11:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Urmatoare
Pagina 95 din 97

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro