Noul site R+.ro

probleme tehnice, condica de sugestii si reclamatii...
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Noul site R+.ro

Post by Gaby »

Felicitari pentru noul site !!!!!!
E o bucurie acum, merge incomparabil mai bine iar interfata e f. friendly.
MULTUMIM !!!!
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

multumim!
vom lua in calcul si eventualele propuneri de imbunatatire. atat timp cat sint viabile dpdv tehnic...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

pentru cunoscatori si colectionari am bagat in magazin operele complete din Volkerball: http://www.rammstein.ro/shop/index.html

si daca veti sesiza o mica diferenta fata de ieri la preturile celorlalte albume sa stiti ca nu s-au ieftinit, ci s-a scos taxa de transport din pret. ca sa devina mai psihologic. :D nu aruncati cu rosii, initiativa nu ne apartine...
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

s-a scos din pret, dar ea tot se datoreaza. adica pretul real al CD/DVD-ului este cel care este afisat acum. la el se adauga transportul. si ajungi la cat stiai inainte ca te costa.
Romerro
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 2
Joined: Sun Oct 18, 2009 4:28 pm

Post by Romerro »

Daca taxa de livrare este 8 lei inseamna ca transportul se face cu Posta Romana? Eu am alta adresa de livrare decat cea din buletin si astia de la posta nu imi dau coletul daca adresa din buletin nu este aceeasi cu cea de livrare. Aveti alta varianta de transport?
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Din pacate, nu. Universal Music, cei care trimit pachetul, lucreaza cu Posta Romana. Dar cred ca aveai optiune de adresa de livrare, diferita de cea de buletin.
Romerro
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 2
Joined: Sun Oct 18, 2009 4:28 pm

Post by Romerro »

Da, este optiune pentru adresa de livrare diferita de cea din buletin dar am mai patit-o cu cei de la posta. Trebiue sa-mi schimb buletinul ca pana acum mi-a fost cam lene. Multumesc pentru raspuns!
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

In primul rand va felicit pentru noua grafica rosu-negru. Mi se pare ... potrivita pentru Rammstein. :) De asemenea mi se pare foarte bine ca fiecare utilizator sa-si aleaga ce interfata doreste.
Din pacate am descoperit si o problema. La meniul "FOTO", daca intru la sectiunea "Fotografii pentru promovarea albumului Rosenrot", sus, unde ar trebui sa fie bara cu NOUTATI STIRI ISTORIC ... apar 6 dreptunghiuri si doar pe cel din mijloc, jos, apar meniurile, dar scrise foarte mic si turtite. :lol:
Poate ca problema vine da la browser-ul meu si nu apare peste tot. Folosesc IE 8, iar problema apare cu Compatibility View si on si off.
Keep up the good work! :D
Wir woll'n eure Hände seh'n!
Mâinile sus!
Wir woll'n in Beifall untergeh'n!
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

merci! cred ca s-a rezolvat. F5, please!
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

da, a aparut peste tot. am fost singurii care am dat stirea inca de anul trecut si toata media a preluat de la noi.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Ar trebui scris cu litere mari "ATENTIE, ACEST FORUM CREEAZA DEPENDENTA"! :shock:
Acum, fara gluma, situl e ok din toate punctele de vedere.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

:) ma bucur. mai sunt multe de adaugat in el. pacat ca serviciul ne ocupa prea mult timp :)
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

Nici nu stiu ce sa spun, daca e bug sau ceva lasat intentionat, dar mi s-a intamplat ceva ciudat :lol: :lol:

Urmeaza povestea (poate fi sarita :lol:): Am deschis un tab nou, si hai sa ma duc la rammstein.ro Scriu ramm si imi apare doar rammstein.de daaaau cu sageata mai jos si ajung in sfarsit la ceva ce credeam ca era rammstein.ro Intru, vad ca de fapt era la meniul Discografie. Zic, e, si? Apas pe Forum si poc! forumul vechi! :shock: Scriu de data asta complet rammstein.ro in bar si intra la stiri, apoi forum si daaa: v-am gasit!

Concluzie: Daca apas pe Forum cand sunt la Discografie ma duce la forumul vechi. M-am uitat si la celalalte meniuri si vad ca doar la Discografie se intampla asta.

Morala: Puneti-va adresa forumului la favorite sau scrieti toata adresa in bara de sus :mrgreen:
Morala 2: Presupun ca delirez si maine o sa vad ca totul este normal, deci sa nu mai spun nimic nimic cand vad chestii ciudate :lol:
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

nu delirezi, ma rog faza cu intratul in discografie si apoi de-acolo la forum, la asta ma refer, da, mi se intampla si mie. imi intra forumul vechi....
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
Post Reply