Noul site R+.ro

probleme tehnice, condica de sugestii si reclamatii...
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Domnisoara AVA, ma scuzati ca va intreb lucruri atat de personale, dar dumneavoastra a-ti fost candva barbat si a-ti facut intre timp o schimbare de sex? :roll:
Altfel cum s-ar explica "actul ratat" (in limbaj freudian) de-a va vedea in postura de "bou" si nu mai degraba de "vaca"? (scuzati expresia!)
Hei ,vorbim despre un proverb. Ma gandesc ca nu are reguli exceptionale de folosire si se poate exemplifica de toate persoanele fara a-si schimba forma si intelesul. Citez dintr-un articol: "Frumusetea proverbelor provine mai ales din forma verbala pe care o imbraca intelepciunea populara. Ele exprima adevaruri uni­versale (valabile oricind si oriunde)"
User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

OK. Atunci despre mine eu o sa spun (cand va fi nevoie) ca ma uit ca TAURUL IN CALENDARul ... vacii.

Noroc ca la mine in cireada Vaca este intotdeauna desteapta si intelegatoare ... si imi explica ea CE si CUM stau lucrurile ... CAND si pe UNDE ar trebui sa intru.
:roll:

La Poarta ma refer!
Obsedatilor!
:P
Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Shilo, trebuie sa-mi pun lacat pe gura, in cazul de fata catuse la maini ca sa nu-ti dau un raspuns. Nu de alta dar ar fi offul in topic prea mare...abia, abia ma pot abtine!(e bine totusi ca accepti ,macar o data, ca si vaca poate fi desteapta) :roll:
Si ca sa fiu on, mie unele chestii imi merg mai bine decat acum o luna, cum ar fi mesageria...Ha! Ha! Shilo! Eu nu am probleme cu ea! :roll: Merge struna...mesageria...pe cand la tine ,zeci de mii :lol: :lol: :lol: ce ma bucuram de trebuia sa le citesti pe toate :lol:
Last edited by AVA on Fri Jul 16, 2010 1:23 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Faza cu "server not found" apare de obicei cand sint probleme de retea, se "rupe" legatura dinter rds (sau ce provider aveti) si serverul pe care e pus site-ul.
Iar cea cu autentificarea... bug-uri de-ale phpBB, mai au pana cand vor fi perfecti, doar sint abia la versiunea a doua. Mai aveti nitica rabadare :D
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

important este ca merge bine. si va rog pe cat posibil, sa nu mai postati off-topic. multumesc.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Shilo wrote:Ceea ce mi s-a intamplat insa astazi ciudat a fost sa imi arata ca am, nici mai mult nici mai putin, de 65535 Mesaje noi necitite. Am ramas masca atunci cand am vazut!
Mi-am zis: "Mhooooooamă ! Pe cine-am mai supărat astăzi!??? Şi chiar aşa, în halul ăsta? M-am întrecut pe mine însumi înseamnă!"
Am rămas însă foarte dezamăgit când am apăsat pe link şi în loc de 65535 mesaje necitite, era doar unul singur :roll:
:lol: :lol: Vodoo? Spiritism?

Edit: ca sa fiu on topic

Mie mi s-a intamplat de vreo 3 ori faza cu server not found. In rest forumul merge brici la mine! :D
User avatar
m1a1carabine
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 261
Joined: Mon Jan 11, 2010 12:04 am
Location: Bucuresti

Post by m1a1carabine »

cineva sa ii zica Cristinei ca la shop.....cand dai la info la herzeleid scrie : "Numele albumului : Sehnsucht"..si evident tracklist de la herzeleid
Yeaaah \m/
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Te asigur ca vede ea singura ce ai scris.Nu-i scapa nimic! :wink:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Modificat. Vazusem mai demult, dar am uitat sa modificam. Multumesc. :)
blossomica
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 4
Joined: Mon Dec 20, 2010 11:33 am

termen livrare produse

Post by blossomica »

Buna,
am o intrebare: daca comand astazi (20 dec 2010 )un cd, il voi primi pana vineri 24 dec ? Locuiesc in Bucuresti.
ps: nu am gasit pe nicaieri termenii de livrare :-s

multumesc!
rox
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Re: termen livrare produse

Post by draqdla4 »

blossomica wrote:Buna,
am o intrebare: daca comand astazi (20 dec 2010 )un cd, il voi primi pana vineri 24 dec ? Locuiesc in Bucuresti.
ps: nu am gasit pe nicaieri termenii de livrare :-s

multumesc!
Buna blossomica. Daca esti din Bucuresti, CD-ul ajunge la tine in 24 de ore, maxim 48. Informatie sigura :wink: Asa ca poti da azi comanda, mai ales ca din 23 nu prea mai circula posta, curierat, etc.
Image
blossomica
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 4
Joined: Mon Dec 20, 2010 11:33 am

Post by blossomica »

multumesc pentru raspuns !
rox
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Salut, Blossomica! Bine ai venit pe la noi! Comanda cu incredere, asa cum ti-a spus si Draqdla4. :)
blossomica
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 4
Joined: Mon Dec 20, 2010 11:33 am

livrare produs

Post by blossomica »

buna din nou,
imi puteti spune prin ce companie se va trimite produsul, pentru ca inca nu am primit si voiam sa sun sa ma interesez daca il primesc pana maine (ajunul craciunului...cadouri :) )
rox
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Ma surprinde ca nu ti-a ajuns, mai ales ca esti din Bucuresti. CD-ul e trimis printr-o firma de curierat (Fan Curier, dar nu e neaparat asta). La mine in Brasov firmele de curierat ajung in 24 de ore, nu inteleg cum de nu au ajuns in Bucuresti :?: In caz ca nu ai un numar de comanda cu care sa o poti urmari on-line tot ce poti face e sa suni la Universal Music Romania, la departamentul care se ocupa de vanzari si sa intrebi acolo. Altceva, nu stiu ce sa iti spun :(
Image
Post Reply