sporturi

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Inaugurarea patinoarului olimpic din Brasov: http://www.youtube.com/watch?v=9kTgxRJF ... r_embedded
Image
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Vineri vrem sa-l inauguram si noi. Joaca Fenestela Brasov cu SC Miercuera Ciuc :twisted: Cine are chef.... de la ora 18.00.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

draqdla4, te asteptam la patinoarul olimpic la ora 18,00 :) Avem si repertoriu (PEnTRU e autorul): "afara, afara cu ungurii din tara" :lol: :lol: :lol:
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Mei, nem szobot!, nu-i frumos :D In plus, s-ar putea sa aiba un efect surprinzator, avand in vedere ca TOTI cei 30 de jucatori din echipa Brasovului sunt maghiari :lol:
Image
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

pai normal, tocmai de-asta a gasit el asa un slogan. dar evident ca stam cuminti. pucurile sunt tari si sigur iti sparg dintii :lol:
in plus, chiar nu avem nimic cu ungurii. ba dimpotriva, avem multi prieteni unguri si sunt cool :P deci era o gluma sloganul.
User avatar
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 416
Joined: Mon Feb 22, 2010 2:09 am
Location: Brasov

Post by The Chaser »

M-am linistit dupa ultimul tau post Cristina. Ce sa fac, s si si :P
@draqdla4: Se zice nem szabad, nem szep:P :lol:
Fiecare om are o pasarica, eu am un stol...
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

@The Chaser: da, pana la urma am aflat, dar prietenii maghiari din lista de messenger nu s-au miscat suficient de rapid :D
Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

eu sunt fan Poli TM de cand era ABBA-adica de cand era cand in A cand in B...ha!ha! ...
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Image
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Rasistii sud-africani promit sa-i violeze si sa-i omoare pe fanii de rasa alba ce vor veni la cupa mondiala din Africa de Sud

stirea completa
Image
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Hai cu amanarea campionatului mondial :lol: :lol:...desi...s-ar putea gasi oricand alte gazde de "n" ori mai bune decat Africa (Spania;Anglia;Statele Unite;Italia sau chiar Cehia impreuna cu Slovacia (ca amandoua sunt calificate))

dar corect ar fi ca Africa sa nu mai gazduiasca cupa mondiala
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

lume, lume, atentie mare pentru amatorii ciclismului: sambata incepe turul italiei ! va fi o editie spectaculoasa, cu multe etape care se vor termina in ascensiune... din pacate, vedetele adevarate nu vor fi prezente, vor fi doar tipi de mana a doua (cum ar fi de exemplu, sandu vinokourov, preferatul lui PEnTRU :roll: hi hi)...
serios vorbind, abia astept sa inceapa turul..
poate facem pe aici si niste comentarii la finele etapelor
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

laurentiu wrote:...din pacate, vedetele adevarate nu vor fi prezente, vor fi doar tipi de mana a doua (cum ar fi de exemplu, sandu vinokourov, preferatul lui PEnTRU :roll: hi hi)...
Nu mai vorbesc cu tine! :evil:
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

hi hi, eram sigur... pai ce sa faci, mai PEnTRU, daca omului i-a fost prea sete? asta-i marele pericol in ciclism si in sport, in general: ambitie mare, posibilitati -deh, dupa buget... ce sa faca omul? bea si el un "suc de rosii"... il prind, sta doi ani pe tusa, apoi revine in curse cu coada intre picioare.. in afara de cadel evans, asta e turul drogatilor (vezi sandu, ivan basso...)... oricum, poate turul va insemna o revenire in carti a lui garzelli.. l-am vazut recent si inca mai are picioare.. si cand ma gandesc ca omul asta la un moment dat a fost coechipier cu pantani.. o, tempora...
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

laurentiu wrote:bea si el un "suc de rosii"... il prind, sta doi ani pe tusa, apoi revine in curse cu coada intre picioare..
Sustin in continuare ca a fost o facatura ordinara ca sa nu castige un estic Turul Frantei. Locul lui Sandu a fost si este si acum deasupra tuturor in galben complet :twisted:

ASTANA FOREVER!

:D
Post Reply