Top 3 piese Rammstein care nu ne plac!

clasamente, statistici, preferinte, comparatii...

Moderator: Cristina

User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Bine ai venit pe la noi, sgiea. :)
Poti fi fanul absolut al unei trupe si sa nu-ti placa anumite piese prea tare sau sa le mai sari din playlist. Dar sa fie putine aceste piese. :)
Pana la urma, e greu de apreciat acest lucru, pentru ca fiecare simte altfel.
sgiea
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 26
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:12 pm
Location: Buzau

Post by sgiea »

multumesc de primire...se pare ca totusi nu e asa inactiv pe cat pare acest forum...adica am uit la datele la care au fost ultmele postari si sunt cam vechi...sper sa aduc un pic de viata pe aici...no eu nu zic ca sunt fan absolut...dar ascult anumite piese in functie de cum ma simt...daca sunt fericti va dati seama ca nu ascult seeman...Oricum este singura trupa in privinta careia pot sa spun ca sunt fan adevarat;)
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Foarte frumos. Forumul este activ "pe portiuni". Intotdeauna a fost asa. In functie de perioade, poate fi agitat sau foarte agitat si poate fi foarte linistit. Cum e acum. E o perioada in care se reiau anumite activitati care ocupa timp.
User avatar
iohan211
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 34
Joined: Sun Jan 23, 2011 10:11 am
Location: viseu de sus mm

Re: Top 3 piese Rammstein care nu ne plac!

Post by iohan211 »

AVA wrote:Cum nu am mai primit de mult ocare, cred ca simt acum nevoia unor castane aruncate asa spre mine cu dispret, de intreg forumul :roll: . Propun un top al pieselor care nu ne plac in mod deosebit. Cred ca fiecare dintre noi are melodii Rammstein , pe care nu simte nevoia sa le asculte foarte des.Nu cred ca ar trebui sa fie un subiect tabu! Dimpotriva, discutand, poate aceste piese ajung sa ne placa! Incep eu! :oops: :oops:
1-Stripped;
2-Liebe Ist Fur Alle Da (piesa);
3-Du hast;
wow Du hast,ma rog mie imi place,si despre acest top mi-e cam greu sa fac unul
Buck dich nu mi-a placut si ca si tine Liebe Ist Fur Alle Da
iohan211
User avatar
iohan211
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 34
Joined: Sun Jan 23, 2011 10:11 am
Location: viseu de sus mm

Post by iohan211 »

m1a1carabine wrote:Ce aveti cu Mutter, Stirb nicht von mir si mai ales Stripped si LIFAD(una din preferatele mele de pe LIFAD) ? :(
Eu sunt de partea lui Amon , nu am piese sa nu imi placa, dar care sa le mai evit/sa imi placa mai putin ar fi..
3.Liese
2.Klavier
1.Te Quiero Puta!
da mie Strib nich von mir imi place foarte mult
dar ma mir ca nu iti place Te Quiero Puta!,mie mi se pare amuzanta, :)
liese ma rog e cam trista si o cam evit si eu...
iohan211
Post Reply