Poze cu noi !

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
Post Reply
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

ba nu! PEnTRU are dreptate...sunt diverse costumatii si caciuli haioase si divers colorate...mie imi plac...mai invioreaza partia.
The Chaser a scris:
AVA: de ce consideri a trebuie sa te abtii? E ceva dur sau vreo gluma? orice ar fi, zi, ca savurez glumele sau orice parere (de orice tip)
pai eu nu am inceput cu laude ca sa nu mai fiu acuzata ca instig...pe de alta parte ma amuzau baietii ca nu s-au putut abtine. Sincer -frumoase poze ai
PEnTRU-cand vreau sa nu mai intru in dizgratie...dau pe topicul acesta si sigur am sa fiu cuminte. Acum , serios, se vede clar ca iti place partia. Te admir pt ca eu ma chinui de ani sa stau pe placa si schi si cam tot degeaba.
Shilo:
Nu vreau sa ma laud (sau poate ca vreau! ) dar cred ca, fara sa vreau, cu cotul meu, am lansat un TREND
ce pustiu ar fi forumul acesta fara tine...dar o poza mai mare nu ai?
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Ce va invidiez eu ca stiti sa va dati cu placa, skiurile, etc... Eu nici pe patine nu stiu sa ma dau :lol: Am avut o singura tentativa, si nu am putut sta pe scaun o saptamana dupa aia :P

Na, ca sa inchid (sau sa continui) seria cu pozele macro, va pun si eu una, care intr-adevar ma avantajeaza :D

Image

Eu sunt aia din dreapa, cu pantaloni negri si camasuta alba :twisted: :twisted:
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Frumoasa poza, Rapunzel, iti sta bine :D :D dar nu stiam ca turnul prefecturii Mures e vizitabil. Sau e facuta poza de cineva "din interior"? :wink: Si ce-i cu toate masinile alea de pompieri?
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Turnul e deschis turistilor, fara probleme, daca poti urca atatea trepte fara sa ti se faca rau. Poza e facuta la un eveniment local, ceva achizitie de autospeciale, si atunci ne-am nimerit noi sa vizitam cladirea :D
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Rapunzel wrote:Turnul e deschis turistilor, fara probleme, daca poti urca atatea trepte fara sa ti se faca rau. Poza e facuta la un eveniment local, ceva achizitie de autospeciale, si atunci ne-am nimerit noi sa vizitam cladirea :D
Aha, e bine de stiut, cu ormatoarea ocazie. Scarile nu-s o problema, am urcat eu mai mult de atat, iar la bloc n-am lift.
Image
User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

Rapunzel, foarte tare poza. Imi place :)
AVA wrote:ce pustiu ar fi forumul acesta fara tine...?
Intelepciunea populara spune ca sa nu-i crezi pe greci nici cand iti fac daruri, iar pe AVAiti nici cand iti fac complimente :P

Astazi insa am sa fac o concesie si am sa iau de buna ce ai zis. Multumesc :P
Totusi... Ce pui la cale, hai recunoaste :mrgreen:
AVA wrote:dar o poza mai mare nu ai?
Pai parca ele spuneau ca marimea nu conteaza! Uite dovada cum ne mint :roll: :roll: :roll:
Acum pe bune ... ce poza am pus de vrei una mai mare? (sau te referi la poza cu cotul de pe forumul anterior?)
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

The Chaser, nice to meet you. :) Desi te stiam deja in pat dormind, nu te stiam treaz si atent. :P Atent in general.

Si ultima mea aparitie fulminanta, cu dedicatie pentru st. spell, sa nu creada ca sunt asa de blanda precum par... :D
http://farm2.static.flickr.com/1402/472 ... 8d3de1.jpg
Last edited by Cristina on Wed Jun 23, 2010 9:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

@Cristina
Foarte faina poza ta! Nu o aveai ca avatar intr-un timp? Oricum, nu stiu pe cine vrei tu sa convingi ca esti foarte amenintatoare in ea :twisted: Esti foarte frumoasa! :D Si parca esti de pe bancile liceului :P
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Ei, Rapunzel, multumesc, dar cred ca e departe de a fi asa. O aveam in avatar, dar pentru ca mereu mi s-a parut o fotografie in care arat destul de dur, am scos-o. Mi s-a parut sincer, destul de aspra pentru avatarul meu.
Fotografia este un instantaneu 100%. M-am uitat dojenitor/urat la cel care ma fotografia fara ca eu sa vreau, surprinzandu-ma neplacut, asta apropos de ceea ce vorbeam pe un alt topic despre a fi fotografiat cand nu ai chef. Dar ca si fotografie este foarte reusita.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Cristina- interesanta poza, eu daca stau asa nu reusesc sa speriu pe nimeni.
draqdla4-nu as urca acolo pentru o poza...dar o faceti voi si e bine ca o vedem si noi.
Shilo-nu prea am avut timp sa studiez vechiul forum dar ma gandeam ca poza ta din avatar...ar da bine pe forum daca ar arata mai mult...la expresivitate ma gandesc ...pricepi tu ca doar spusasi ceva foarte intelept...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Eu daca ma incrunt la careva arat ca si Klingonienii si numai ii bufneste pe aia rasul, si adio efect amenintator :lol: :lol:
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

Poze with da munkee: :lol:
Image
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

interesanta poza si faina locatia. unde erai?
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

:lol: sincer? intr'o groapa :lol: :lol: :lol: eram cu my best friend care e cam obsedata de fotografie (de parca eu n'as fi, dar mi'am stricat jucaria :cry: ) si vedem noi un loc unde cred ca se sapa o fundatie, sau ceva de genu; la care ea: "uite o groapa, ce tare, hai sa facem poze :lol: "
Iar in asta de mai sus eu ma chinuiam sa blatesc tzigara in caz ca da maik'mea peste poze :?
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

mai, sincer numai la o groapa banala nu ma gandeam. ba chiar cautam niste urme lasate de arheologi. e atat de reusita poza ca poti spune bine merci ca e facuta intr-o practica cu studentii de la istorie sau chiar mai mult. Cu tigara... :lol: :lol: :lol: eu nici acum nu fumez cu ai mei ba chiar e singurul lucru pe care nu il voi recunoaste daca ma intreaba(singurul,light, pe langa altele mai grave :lol: :lol: :lol: )cert este ca te inteleg.
Post Reply