INTALNIRE rammstein.RO - 27 iunie, Bucuresti

cand ai ceva de anuntat si vrei sa afle lumea...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Eu o las in Aviatorilor de cand ajung joi seara, si o mai iau luni cand plec :wink:
Dar va dau un pont celor care veniti in ziua concertului: loc bun de parcare e pe aleea de la Muzeul Satului. E moka, e la umbra si e si pazita (muzeul are camere video). In plus, e f aproape de Romexpo si de locul de intalnire din Herastrau.
Hyp
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 50
Joined: Wed May 12, 2010 11:39 am
Location: Iashington DC

Post by Hyp »

mersi de sfat :D
nepotu1234
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 3
Joined: Wed Jun 16, 2010 8:34 pm

VAND BILET RAMMSTEIN

Post by nepotu1234 »

Care vrea sa ii vand bilet la a 3 zi normal cicle RAMMSTEIN sa ia legatura cu mine asta e numarul meu 0740845473 si il vand ieftin sunt din cluj
VAND BILET NORMAL CICLE RAMMSTEIN ,IEFTIN SI URGENT
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

Intrebare: are cineva idee pe la cat se termina?

Si aveti vre'un plan pt. after-concert? :) Like, ne regasim, mergem undeva si punem de o after-party? :D

Also, din nou intreb daca va fi o conferintza de presa or anything like that, sau cand si unde am avea ocazia sa facem si noi rost de un autograf?
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Assasimon wrote:Intrebare: are cineva idee pe la cat se termina?

Si aveti vre'un plan pt. after-concert? :) Like, ne regasim, mergem undeva si punem de o after-party? :D
Banuiesc ca se termina pe la 12 noaptea. In principiu da, cred ca ne vom strange si dupa concert, nu vad de ce nu. Si eu m-am gandit la asta.
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Da, si eu propun sa ne intalnim dupa concert. Desi sa nu va asteptati sa fiu foarte vorbareata, ca dupa concertul de la Belgrad nici n-am putut articula ceva coerent vreo jumatate de ora dupa ce s-a terminat, atat de mortal a fost. Cred ca a fost singura data din viata mea cand m-am balbait :lol: :lol:
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Hmm..dupa concert nu stiu sigur daca pot sa vin. A doua zi la 6 trebuie sa fie pe la aeroport..so
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Assasimon wrote:Intrebare: are cineva idee pe la cat se termina?

Si aveti vre'un plan pt. after-concert? :) Like, ne regasim, mergem undeva si punem de o after-party? :D

Also, din nou intreb daca va fi o conferintza de presa or anything like that, sau cand si unde am avea ocazia sa facem si noi rost de un autograf?
Nu va exista nici o conferinta de presa. Nici un meet & greet cu fanii, nimic. Rammstein vin, canta si pleaca. Din nefericire, asa arata contractul si nu se poate face nimic pentru asta.
Dupa concert si eu vreau sa mai bem. :) Discutam detalii duminica la intalnire.
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Sorin wrote:Hmm..dupa concert nu stiu sigur daca pot sa vin. A doua zi la 6 trebuie sa fie pe la aeroport..so
Hai, ca te alinti! Doar poti sa pleci direct la aeroport, ca e aproape. Incetisor, pe jos, pe DN1.
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

PEnTRU wrote:Hai, ca te alinti! Doar poti sa pleci direct la aeroport, ca e aproape. Incetisor, pe jos, pe DN1.
Iar aerul proaspat al diminetii trezeste din orice stare :D
Image
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Pai la 3 dimineata nu ma gasesc niciun magazin cu lapte deschis :( :( .

Revenind la intalnire, accesul la festival se va face incepand cu ora 14.00. Asadar avem timp de cateva beri inainte..
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Chiar asa, Sorin, ce o sa te faci tu atata amar de timp la festival fara lapte? :shock: Oare te lasa astia sa intri cu lapte din ala la doze, pentru cafea? Sau macar praf, sa il mixezi cu apa? :lol:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Intalnirea se bate in cuie: duminica 27 iunie, la ora 11,30, ne vedem in fata la Hard Rock Cafe/Pavilion H.
Asta pentru ca accesul pe teren se face de la 14,00.
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

La 11:30 multimea formata se si pune in miscare catre locul de adapat, sau se mai asteapta vreo 10-15 minute pentru cetatenii din provincie care se deplaseaza la mila CFR/Metrorex? :D
Image
User avatar
un fan
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 53
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:13 pm
Location: Timisoara

Post by un fan »

pentru cei care sunt in bucuresti de sambata se face intalnire sambata?
Post Reply