FILME...seriale

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

:lol: :lol: :lol: :lol: acum ce mai spui ..AVA..?...uite cine e "the forum-freak" :lol: :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

pai de aceea mai adaug o portie de ras...cat mai pot ,pt ca urmez eu din nou stai fara grija...si crezi ca-l pot ierta pe shilo ca m-a facut newman din seinfeld?...dar totusi cred ca la tine e mai de rau...Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

:lol: :lol: :lol: Sylar, ce dulce esti cu Hanna Montana ta!
Bine macar ca nu ti s-a pus pata pe Justin Bieber :twisted: :twisted:
Da pentru faza cu Pantera, o secondez pe Cristina la aplicatul loviturilor de bici, eu tin socoteala si ii fac galerie! Ei, bineinteles! :lol:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Sylar, da, ai dreptate; In CSI NY ,Mac Taylor e mai pasnic decat Horatio insa este mai "patit"...nevasta ii murise in atentatul din 11 sept insa pe de alta parte Mac este mai sever cu ceilalti detectivi. Si chiar, CSI NY are majoritatea scenelor filmate in zoo urban, victimele sunt din toate categoriile sociale ba chiar multe provin din categorii medii sau sarace ale populatiei...pe cand in Miami totul se invarte in jurul oamenilor cu bani; fiecate episod iti prezinta imagini colorate cu ceea ce este mai frumos in Miami. Adesea cadrele se indeparteaza de oras(ex. mlastina , etc) . Ai vazut episodul in care au colaborat cei doi detectivi?
etete...am si eu mai multe stelute...
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

da..si a fost superb ala..dar Horatio are si o carisma..cand spune cate-o replica inainte de a incepe introul...gen "well Frank,you know what they say..speed kills"..sau "Why would you buy 20.000$ clothes that you never gonna wear?"...si mai funny e cand face amenintari.."If I'm right,I PROMISE that I'll do everything in power to capture you"

..ca sa nu mai spun de felul cum le vorbeste colegilor.."Yes ma'am.."Mr.Wolff I need..."..Horatio nu este seful echipei lui..el este colegul lor..Pe de alta parte,Mac Taylor este el un pic mai dur cu oamenii lui dar este si foarte protectiv

legat de Justin Beiber...nici el si nici alti 1000000000000000000000000000000000000 de solisti nu o sa-i ajunga pe Dave Gahan sau Robbie Williams(ma refer strict la artisti solo)
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Si nici pe Traistariu! :roll:
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Tu parca ai "f.ocupat" la status :lol: :roll: :roll: ...sau esti Mac Taylor si esti cu ochii pe tot ce misca in CSRI (Criminal Scene Rammstein Investigation)
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Am 12 ferestre deschise si lucru in toate... Iar in "f ocupat" intra si scanarea forumului din cand in cand. Nu va las singuri nicicum :D
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Yes Sir..

ah..legat de CSI Miami

One-Lineurile lui Horatio Caine:

http://www.youtube.com/watch?v=_sarYH0z948
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

mai, Sylar, pe mine ma prind ambele seriale. cand ma uit la unul imi place acela cand il vad pe celelalt e invers...asta e farmecul...oricum seamana dar nu aveau farmec daca erau aproape identice...
cine este biber asta?e ala guy care a cantat cu kiss sau altul? la naiba ca pe astia eu nu-i stiu...daca sunt papusi masculine nici nu vreau sa-i vad...
da, in clipul tau se vad gesturile specifice...maini in sold, ochelarii etc...stii , pana la urma , ca barbat nu e cine stie ce dar rolul si-l joaca foarte bine si poti linistit sa spui ca are un farmec aparte...
in legatura cu PEnTRU BOSS-eu zic ca nu ar trebui sa ne facem asa mari probleme...e mai indulgent...gandeste-te ca nu s-a suparat nici macar cand am spus ca nu-mi place Korn...in schimb , cu Cristina nu-i de joaca...merge pe pedepse , nu gluma...dar sa ramana intre noi ce vorbim aici...sau mai bine optez pt harakiri...Image(ca nu-mi mai tace gura si mie...oricum ma vor omora ei in chinuri...telepatic...)
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

asa AVA, sa iti fie frica. sunt periculoasa tare. am si un bici pe care scrie "BMF", adica "bici mother fucker" :wink:
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Mai, da de mine nu ii este frica numanui? Imageca pe bune ca sunt fioroasa! Numai sa nu va uitati urat la mine, ca fug intr-un colt si ma apuc de plans :lol:
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Ca sa fiu on-topic, sintem ca politistii de prin serialele de duzina:

PEnTRU - good cop
Cristina - bad cop

:lol:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

mda ...chiar ca webmasterilor nostrii nu le scapa nimic...
Rapunzel, esti atat de finuta incat exista teama ca te-am putea supara si nu invers...Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

@AVA
Nu ma supar eu repede, de fapt nu ma prea supar de genul meu... Prefer sa ne luam cu totii de mana Image si sa cantam Kumbayah My Lord sau sa imbratisam copacii Image

Off topic: am gasit si eu niste maimutici din astea, dar nu sunt asa de simpatice ca ale tale...
Post Reply