Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Comet 2010
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 5:48 pm    Titlul subiectului: Comet 2010 Raspunde cu citat (quote)

http://www.youtube.com/watch?v=l5DVqjUNq5s
premiile Comet 2010. Rammstein sunt nominalizati pentru cea mai buna performanta live Very Happy si ghici cine castiga!!!
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poate sa-mi spuna si mie cineva ce canta in Tokio Hotel? Un baiat sau o fata? Niciodata nu-mi pot da seama daca solista/solistul este fata sau baiat sau poate o mixtura din ambele Rolling Eyes
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Poate sa-mi spuna si mie cineva ce canta in Tokio Hotel? Un baiat sau o fata? Niciodata nu-mi pot da seama daca solista/solistul este fata sau baiat sau poate o mixtura din ambele Rolling Eyes

Din punct de vedere legal, e barbat. Si inca barbat neamt Rolling Eyes
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shocked barbat? e homo sau bisexual? Very Happy
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Emo-sexual.
admin
admin

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adica plange in timp ce se iubeste singur? Rolling Eyes

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 6:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Very Happy aaaaammm... imi cer scuze. acum am vazut ca are doar 21 de anisori si ca virgula canta in Tokio Hotel de la 10 ani Shocked
deci este sau s-a nascut artist (si aici putem sa-l citam pe Kant, transformand judecata lui intr-o dilema: este principiul finalitatii constitutiv sau regulator? Cool )
lasand la o parte ce canta Tokio Hotel si ce reprezinta ei pe scena muzicala, inclusiv carui public se adreseaza, baiatul asta emo-sexual incepe sa-mi placa. Very Happy are figura, atitudine si stil ventimentar androgin si nu-mi displace deloc Razz
Daca era fata, imi era frica de ea. Rolling Eyes
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 8:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e baiat 100% sau asa zice el...si pentru mine era o dilema...Rapunzel-ala nu e bun ca daca ne arunca in sus, sigur nu ne prinde...ha! ha!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 04/Mar/2010

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 9:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mad Cheesus... sa castige Tokio Hotel in fatza celor de la Rammstein?!
Cred ca juriul era beat Rolling Eyes
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 4:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Rapunzel-ala nu e bun ca daca ne arunca in sus, sigur nu ne prinde...ha! ha!

Aoleo, pai pe asta trebuie sa il prindem noi, poate sa ii si schimbam pampersul Laughing Laughing Astia sunt pokemonii de care vorbeati voi si in alte topicuri?
Mi-am adus aminte ca am vazut pe net destul de multe comic strip-uri cu Tokio Hotel si Rammstein Twisted Evil

@AVA Nice to meet you Very Happy
Sus
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 5:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, este si rammstein vs tokio si stau sa ma intreb cat de scrantit la minte este acela care face astfel de comparatii. in ceea ce-l priveste pe solistul de la tokio , desi se da barbat(?) si asa scriu revistele inca am dubii. din pacate sunt si artiste care prefera sa semene mai degraba cu un barbat decat sa arate a femei. avem exemple...Annie Lennox, Grace Jones,La Roux
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 5:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai, acum hai sa ma arunc in gura leului Razz Mie la Bill asta de la Tokio Hotel imi place foarte mult freza, ce n-as da sa am si eu un par atat de frumos...

Asta m-a facut pe mine sa rad cu lacrimi:

Adevarul e ca ar fi o fata tare draguta... Razz
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 7:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuza-mi misoginismul Rapunzel dar daca "chestia" aia ar fi fost fata si as avea de ales intre a ma intalni cu ea sau a fi gazat de nazisti..as alege varianta a 2-a

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 7:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Zici tu zici, da-n suflet...
Sylar
General
General

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2010 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

adica?...sunt persoane,barbati si femei,pe care ii respect enorm..dar..sunt si alte persoane,barbati si femei,pe care le urasc din tot sufletul (si odata ce mi-am format o parere despre acele persoane nimeni nu o sa mi le schimbe)..Bine cand spun ca le urasc,nu ma refer la faptul ca as vrea sa le fac rau ci pur si simplu incerc sa le evit (iar cei din Tokio Hotel fie ca sunt fete fie ca-s baieti fac parte din categoria a 2a)..

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro