INTALNIRE rammstein.RO - 27 iunie, Bucuresti

cand ai ceva de anuntat si vrei sa afle lumea...
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Hyp wrote:daca vin cu trenul..ma lasa in gara de nord la ora 13..deci cred ca pe la 2 ajung la intalnire :roll:
De intrat, se intra pe la 3. Nu-i bai, Cristina are numarul tau, asa ca ne gasim cumva :)
Image
User avatar
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 76
Joined: Thu Sep 17, 2009 1:24 am
Location: Braila
Contact:

Post by Mihai »

Hyp wrote:daca vin cu trenul..ma lasa in gara de nord la ora 13..deci cred ca pe la 2 ajung la intalnire :roll:
in jumate de ora ajungi de la gara la romexpo, asta doar daca nu e aglomerat :)
Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Iar daca va bazaie o albinuta...sa nu o omorati...eu sunt aia...vai ca va invidiez din ce in ce, mai mult!Acesta e mesajul meu cu nr.666... :evil: o fi de bine sau de rau...poate chiar ma transform intr-o ganganie...
User avatar
Mihaela
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 153
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:57 am
Location: Brasov

Post by Mihaela »

Vom cânta şi vom striga RAMMSTEEEEEEEIIIIIIIIIIIIIIIIN !!!!!!!! şi pentru tine AVA
Rammstein sei Dank!
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Mihaela! multumesc. Cred totusi ca m-am vaietat cam prea mult. Va urez ,din nou, distractie placuta! :)
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Ma bucur ca am reusit sa ajung la intalnire si sa cunosc o parte dintre voi. Oameni foarte faini! Nici nu se putea altfel, nu?
Din pacate o data cu inceperea nebuniei am tot fost pe fuga si nu am mai reusit sa ma vad si cu altii, iar cel mai tare regret ca am reusit nici sa dau de voi dupa concert, asa cum era stabilit. Sper sa mai existe ocazii sa ne vedem si sa discutam mai linistiti.
Post Reply