Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

TURNEU 2019 ...
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rapunzel.2
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 18/Mai/2019

MesajTrimis: Joi Aug 29, 2019 8:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La cateva zile dupa concert vin si eu cu review-ul meu. Am avut norocul sa vad ultimul concert din turneu, din 23 August, si nu am cuvinte sa descriu cum a fost.... magnific, tulburator, socant de bun!!
Probabil si din cauza faptului ca au trecut ani buni de cand i-am vazut live ultima data, pentru mine efectul a fost maxim. La prima piesa, la primele acorduri si mai ales la auzul vocii lui Till, trebuie sa recunosc ca mi-au dat lacrimile, eu, om in toata firea😂 Literalmente m-au coplesit emotiile, si nu imi e jena sa o recunosc. Dar a fost pur si simplu un moment perfect. Ca tot concertul de altfel.. Am ajuns acolo cu unele emotii, vazusem unele clipuri din alte concerte unde uneori mi se parea ca aud dezacorduri, dar in seara asta nu a fost cazul. Au cantat absolut impecabil, a fost ceva nemaipomenit, sound-ul, Till plin de energie si absolut tot timpul pe ritm si intr-o forma cum nu imi imaginam sa il mai vad vreodata (sorry, Till Laughing), am ramas absolut impresionata inca o data de cat de grozavi pot sa fie!
Si acum, tristetea ca pana anul viitor nu o sa ii mai vad...
Partea buna e ca am ajuns si la Rammstein store si, printre altele, mi-am luat si un six pack din berea lor, pe care o sa o deschid ca pe sampanie, la ocazii speciale. Laughing
Singurul lucru negativ e ca in toata nebunia aia, nu am apucat sa ma vad cu Cristina si cu ceilalti.... Am fost un pic decalati... Insa m-am gandit la voi si m-am bucurat sa mai aud voci romanesti printre purtatorii de tricouri Rammstein din zilele alea, din Vienna, desi nu ii cunosteam.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Pagina 9 din 9

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro