La Multi Ani Shilo

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
Post Reply
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

La Multi Ani Shilo

Post by Sylar »

Ca e si ziua ta de nastere
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

Multumesc generale, La Multi Ani! :D

(acum cu ocazia asta cred ca a descoperit si lumea cine lucreaza pentru NSA si le stie pe toate :D )

Image
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

close but no cigar.I am not part of the System. I'm above the System. Over it. Beyond it.I am vengeance, I am the night...I am the guy who borrowed Christian Bale and now Ben Affleck (damn..I was so drunk that night when I decided that stupid thing) my Dark Knight costume :lol: :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
AndreiO
General
General
Posts: 914
Joined: Fri Nov 30, 2012 6:33 pm
Location: Arad
Contact:

Post by AndreiO »

La multi ani ?
Live long , live happy and be free !
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Da, la multi ani cu toate cele bune si din partea mea in scris, dupa 4 zile. Shilo se "innoieste" anual odata cu anul :D Adica este nascut pe 1 ianuarie. Anul nu se spune :D
User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

Mulţumesc, mulţumesc! :)
Sylar wrote:...I am the guy who borrowed Christian Bale and now Ben Affleck (damn..I was so drunk that night when I decided that stupid thing) my Dark Knight costume :lol: :lol: :lol:
Hai că dacă stau bine să mă gândesc Ben Affleck este foarte bine nimerit în rol, fizionomic vorbind. Pe bune. Aşa la o primă vedere structura osoasă a maxilarului lui Ben Affleck este mult mai apropiată tiparul fizionomic al personajului "Batman" decât Christian Bale.
Să vedem însă până la urmă cum va ieşi filmul ...
Post Reply