Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

La Multi Ani Shilo

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sylar
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Ian 01, 2014 12:57 am    Titlul subiectului: La Multi Ani Shilo Raspunde cu citat (quote)

Ca e si ziua ta de nastere

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shilo
General
General

MesajTrimis: Mie Ian 01, 2014 3:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc generale, La Multi Ani! Very Happy

(acum cu ocazia asta cred ca a descoperit si lumea cine lucreaza pentru NSA si le stie pe toate Very Happy )

Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mie Ian 01, 2014 3:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

close but no cigar.I am not part of the System. I'm above the System. Over it. Beyond it.I am vengeance, I am the night...I am the guy who borrowed Christian Bale and now Ben Affleck (damn..I was so drunk that night when I decided that stupid thing) my Dark Knight costume Laughing Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AndreiO
General
General

Data inscrierii: 30/Noi/2012

MesajTrimis: Joi Ian 02, 2014 7:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La multi ani ?
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Dum Ian 05, 2014 3:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, la multi ani cu toate cele bune si din partea mea in scris, dupa 4 zile. Shilo se "innoieste" anual odata cu anul Very Happy Adica este nascut pe 1 ianuarie. Anul nu se spune Very Happy
Shilo
General
General

MesajTrimis: Lun Ian 06, 2014 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mulțumesc, mulțumesc! Smile

Sylar a scris:
...I am the guy who borrowed Christian Bale and now Ben Affleck (damn..I was so drunk that night when I decided that stupid thing) my Dark Knight costume Laughing Laughing Laughing

Hai că dacă stau bine să mă gândesc Ben Affleck este foarte bine nimerit în rol, fizionomic vorbind. Pe bune. Așa la o primă vedere structura osoasă a maxilarului lui Ben Affleck este mult mai apropiată tiparul fizionomic al personajului "Batman" decât Christian Bale.
Să vedem însă până la urmă cum va ieși filmul ...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro