Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

MADE in ROMANIA
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
doshuman
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 28/Feb/2011

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 12:39 pm    Titlul subiectului: Un altfel de Made in Romania Raspunde cu citat (quote)

Pe 25.03.2012 trupa, Ramm-Brand(t) (tribute Rammstein) a sustinut un concert de mare succes la Targu Mures. Puteti vedea 2 videouri aici:

Du Hast:
http://youtu.be/KOh36iB-D1I

Engel:
http://youtu.be/dk63NBlEPb4
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 10:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bravo! Felicitari! Smile
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 21/Sep/2009

MesajTrimis: Vin Apr 13, 2012 11:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si din nou "Du Hast", dar de data asta la "Romanii au talent" (ca nu'sh ce mi-a venit sa ma uit...), unde cei de la Hypnosis s-au intrecut pe ei insisi in jocul cu focul Very Happy Laughing . Bravo brasovenilor! Very Happy Superbi, bravo!
Merita vazut, daca nu ati facut-o deja (maine in reluare, dupa socoteala mea undeva intre 17:45 si 18:30).
Eu zic ca este mai mult decat evident cine i-a inspirat Cool. A se vedea gluga liderului (un fel de Ollie mai scund) si chitara in flacari, yeeeeessss! Razz Twisted Evil
Exceptionala si remarca lui Andi Moisescu: Hypnosis ar trebui sa ajunga in finala din doua motive: primul - melodia aleasa este excelenta si al doilea ... dar va las sa descoperiti singuri.
Mi-au placut tare mult si efectele folosite in mai multe randuri: flacarile care tasnesc din podea/scena. Asa cum spuneam si altundeva se pare ca in trustul PRO este cineva care ii iubeste pe baietii nostri si care se inspira de la ei...

pacat ca aici este doar o bucatica din show:
http://tvpedia.org/video/romanii-au-talent-2012-sezonul-2-episodul-9-semifinala-2-hypnosis-jonglerii-foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Sam Apr 14, 2012 9:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si pentru ca nu ma pot abtine...primele comentarii:

http://www.realitatea.net/s-au-incins-vezi-numarul-fierbinte-de-la-romanii-au-talent_932962.html
Sus
alexramm
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 20/Oct/2009

MesajTrimis: Sam Apr 14, 2012 10:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un show pe cinste la romanii au talent!!!! http://www.youtube.com/watch?v=hEpxnLCPAFM
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
justme
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mar Apr 17, 2012 10:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, da, da, mai ales de la min 00:26!
ma bucur tare mult ca s-a gasit si varianta intreaga, cu rezolutie buna si fara dungi orizontale. thanks, alexramm! Smile
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Sep 10, 2012 12:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu deschid topic nou pentru asta: au loc iar permutari in managementul Rammstein. De data asta va fi o doamna care se va ocupa de fancluburile internationale.
Felix Schramm, deja fostul manager Rammstein, a devenit manager la Laibach si Die Antwoord.
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Sep 14, 2012 4:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Nu deschid topic nou pentru asta: au loc iar permutari in managementul Rammstein. De data asta va fi o doamna care se va ocupa de fancluburile internationale.
Felix Schramm, deja fostul manager Rammstein, a devenit manager la Laibach si Die Antwoord.

O doamna dura sau o domnisoara focoasa? Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Sep 14, 2012 5:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu o cunosc pe doamna/domnisoara. Doar pe tanti are se ocupa de forumul LIFAD, ca am cunoscut-o la Berlin. E o doamna respectabila la 50 si de ani si foarte simpatica. Smile
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro