Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Oliver Riedel

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> CEI 6 RAMMSTEIN
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Sep 21, 2009 10:24 pm    Titlul subiectului: Oliver Riedel Raspunde cu citat (quote)

A intrat si Olli in tagma casatoritilor in vara asta. Smile Sa-i fie de bine si sa fie iubit! Si sa iubeasca. Smile
HerrMess
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mie Sep 23, 2009 11:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aha! De aia e el Mr. Pain. Laughing
Shilo
General
General

MesajTrimis: Mie Sep 23, 2009 2:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De obicei, in astfel de situatii, stii cum se intampla? Ea il place pentru cat de `rocker` si `masculin` este, pentru ca apoi sa inceapa sa faca nazuri ca prea des iese cu baietii la o cantare, la o bere, prea se comporta 'iresponsabil' (si nu cum ar trebui acum, cand este casatorit si are responsabilitati familiale, si cand ar trebui sa nu uite ca sunt doi si nu de unul singur ca inainte), etc, etc, etc.
Si apoi dupa ce l-a "domesticit", isi da seama ca nu-l mai place.
Povestea tipica:
http://www.youtube.com/watch?v=kxrq5TaU6vc

PS: probabil videoclipul Pussy a fost un fel de petrecere a burlacilor (mascata sub pretextul ca trebuie sa faca un videoclip, altfel nevestele n-ar fi acceptat niciodata Laughing Si-asa cred ca acasa au primit cateva priviri incruntate (daca nu si cozi de matura pe cocoasa) pentru noul videoclip)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Sep 23, 2009 7:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Petrecerea burlacilor cu "Pussy"...
Sunt curioasa daca si-au primit maturi pe cocoasa si daca nevestele lor au stat cu ei la filmari. Sa fie sigure ca doar capetele le vor fi folosite pentru filmari. Very Happy
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Sep 24, 2009 12:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si sotiile si copii cu tot cu bunici, oare o fi un making of pussy? (cum suna Razz )
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Apr 26, 2010 12:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo a scris:
De obicei, in astfel de situatii, stii cum se intampla? Ea il place pentru cat de `rocker` si `masculin` este, pentru ca apoi sa inceapa sa faca nazuri ca prea des iese cu baietii la o cantare, la o bere, prea se comporta 'iresponsabil' (si nu cum ar trebui acum, cand este casatorit si are responsabilitati familiale, si cand ar trebui sa nu uite ca sunt doi si nu de unul singur ca inainte), etc, etc, etc.
Si apoi dupa ce l-a "domesticit", isi da seama ca nu-l mai place.
Povestea tipica:
http://www.youtube.com/watch?v=kxrq5TaU6vc

PS: probabil videoclipul Pussy a fost un fel de petrecere a burlacilor (mascata sub pretextul ca trebuie sa faca un videoclip, altfel nevestele n-ar fi acceptat niciodata Laughing Si-asa cred ca acasa au primit cateva priviri incruntate (daca nu si cozi de matura pe cocoasa) pentru noul videoclip)

tu ai un cui impotriva femeilor...pui intotdeauna raul in fata
Sus
Shilo
General
General

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 3:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta poate fiindcă de fiecare dată când am așteptat BINELE ... a venit RĂUL să-l scuze. Smile
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Apr 27, 2010 9:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo nu are nici un cui impotriva femeilor, ci este un capricorn in toata splendoarea Razz
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Apr 11, 2011 10:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Azi Olli implineste 40 de ani ...
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Apr 12, 2011 6:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sper ca a dat de baut la asa o varsta. si sper ca s-a si dus in cautarea a 2-3 fetitze de 18-20 de ani Smile) ca doar trebuie sa fie in criza de 40 de ani acum. Razz
sa ne traiasca inca cel putin pe atat!
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mie Apr 11, 2012 12:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La Multi Ani Oliver Riedel!!!

http://www.youtube.com/watch?v=GcBpr_NrEwU

un mic interviu cu el din Anakonda Im Netz

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Apr 11, 2012 10:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da. Sa ne traiasca multi ani sanatos Ollie! Smile
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> CEI 6 RAMMSTEIN Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro